Akce pro školy

    / 28. 9. 2014
                
1-Dassault-Systemes-SolidWorks-World-2016-Texas-dallas-konference-setkani-skoleni-modelovani-pocitac-nahledovy-obrazek-preview-vyber (25)

Přehled akcí ve školním roce 2016–2017

S ohledem na celkovou situaci v českém technickém školství společnost SolidVision organizuje a zároveň podporuje konference, semináře, školení a soutěže (nejen) pro studenty a jejich vyučující. I pro letošní rok jsou připraveny zajímavé akce, která pro vás organizuje Vlasta Piskačová, EDU manažerka.

Mezinárodní strojírenský veletrh

Ve dnech 3. až 7. října 2016 představíme v rámci Mezinárodního strojírneského veletrhu na stáncích 5 a 101 v pavilonu P a 24 a 78 v pavilonu zajímavé novinky související se SOLIDWORKSem. Na stánku 24 bude představena moderní CNC učebna.

Koncept moderní učebny na technické škole. Nová frézka SLV 300 CNC je navržená pro učebny technických škol. Nastěhovat do učebny lze dveřmi standardních rozměrů. Vizualizace: SolidVision

Koncept moderní učebny na technické škole. Nová frézka SLV 300 CNC je navržená pro učebny technických škol. Nastěhovat do učebny lze dveřmi standardních rozměrů. Vizualizace: SolidVision

EDU konference pro školy

Tradiční školní konference EDU pořádaná společností SolidVision se uskuteční v brněnském hotelu Efi ve dnech 2. a 3. listopadu 2016. Přijměte pozvání a přijeďte se na konferenci inspirovat školními projekty a podělit se zkušenostmi z výuky SOLIDWORKSu. Program bezplatné konference zahrnuje občerstvení, oběd po oba dva dny i studijní materiály. Pozvánku s adresou místa konání a programem najdete na stránce EDU Konference.

edu-letak-a6.indd

Studentské soutěže 

Termíny soutěží v roce 2017:

  • Práce v SolidCAMu – 16. února 2017; místem konání je Střední škola – Podorlického vzdělávací centrum, Pulická 695, 518 01 Dobruška,
  • 3D modelování v SOLIDWORKSu – 21. března 2017; místem konání je Střední průmyslová škola Hranice, Studentská 1384, 753 01 Hranice.
Ukázka zadání výkresové dokumentace v soutěži 3D modelování v SOLIDWORKSu v roce 2016

Ukázka zadání výkresové dokumentace ze soutěže 3D modelování v SOLIDWORKSu v roce 2016

Podrobnosti k oběma akcím budou upřesněny na začátku příštího roku.

Chcete-li se připravit na soutěž ve 3D modelování v SOLIDWORKSu, procvičte si znalosti na zadáních a řešeních z roku 2016.

Semináře a školení pro učitele 

V průběhu školního roku budou vyhlašovány tematické semináře a školení pro vyučující. Bližší informace sledujte na stránkách společnosti SolidVision v sekci Akce pro školy.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU ( 0 )

Přidejte komentář

Přidávat komentáře k článku mohou pouze přihlášení uživatelé.
Chcete-li okomentovat tento článek, se nebo se zaregistrujte