Aktivace Draft Sight

Toto fórum obsahuje 25 odpovědí a 9 diskutujících a naposledy bylo upraveno uživatelem Profile photo of Jarda Dejmek Jarda Dejmek před 2. 1. 2019 10:43.

Zobrazeno: 1 až 15 (z 26 celkem)
  • Autor
    Profile photo of Jarda DejmekJarda Dejmek
    Účastník
    252 příspěvků

Ahoj, nejde mi DS aktivovat. Po spušrění se objeví okno, které se musí pro aktivaci vyplnit ale pak mi nepřijde aktivační e-mail (zkoušel jsem obě své adresy), takže při dalším spuštění se to musí vyplnit znovu..Neví si s tím někdo rady? Díky

Aktivace Draft Sight #64490
    Profile photo of pepepepe
    Účastník
    682 příspěvků

Opakovat, mně to nakonec prošlo cca na 20-tý pokus s email adresou jmeno.prijmeni@seznam.cz

Aktivace Draft Sight #64492
    Profile photo of QBczechQBczech
    Účastník
    294 příspěvků

DraftSight-activation

Tady je stručný přehled ohledně aktivací přímo z fóra DraftSight, snad pomůže.

Aktivace Draft Sight #64493
    Profile photo of QBczechQBczech
    Účastník
    294 příspěvků

pro jistotu ještě v příloze – vidím že náhled je titěrný..

Přílohy
    1. DraftSight-activation1.jpg (756 kB)
    Aktivace Draft Sight #64496
    Účastník
    252 příspěvků

Dík, to schéma jsem taky našel ale když nepřijde aktivační e-mail. Zkusím to opravdu tak dlouho, dokud to nepřijde 🙂

Aktivace Draft Sight #64506
    Profile photo of pepepepe
    Účastník
    682 příspěvků

Zkus i jinou email schránku, například soukromou namísto služební 😉

Aktivace Draft Sight #64523
    Účastník
    252 příspěvků

jo, to jsem zkusil jako první ( asi 4 ) 🙂

Aktivace Draft Sight #73322
    methaes
    Účastník
    15 příspěvků

Ahoj,

mám stejný problém, avšak mě aktivační e-mail projde a jakmile to aktivuji, tak jednou spustím a jakmile chci znovu, tak to zase nejde a chce to znovu aktivovat! Udělal jsem to tak už 5x různými způsobi a stále stejný výsledek… 🙁 Po dvou neúspěšných aktivacích jsem nainstaloval nejnovější verzi 2018 SP2 a stejně to dělá to samé… setkal se s tím někdo? Může mi někdo poradit? Předem děkuji

Aktivace Draft Sight #73323
    Účastník
    252 příspěvků

čau, já už si to přesně nepamatuji.poprvé mi na podpoře poradili ale bylo k ničemu, podruhý už prskali ale pomohlo to. Já to zkusím najít a hodim to sem. Myslím že bylo potřeba změnit něco v registrech, když to nešlo normálně mejlem. Nebo lepší, když mi pošleš e-mail, já ti to přepošlu.

edit:

tak jsem našel tyto dva odkazy:

zkuste ještě zásah do registrů.

https://gupta9665.wordpress.com/2012/10/23/fix-your-draftsight-activation-problem/

http://cadhelpcenter.blogspot.cz/2014/06/solution-or-guide-for-draftsight.html

• Tato odpověď byla upravena 6. 6. 2018 13:03 uživatelem Profile photo of Jarda DejmekJarda Dejmek.
    Aktivace Draft Sight #73325
    Profile photo of radecek.ikradecek.ik
    Účastník
    93 příspěvků

Ahoj, někde na fóru jsem našel tento postup: pravým tlačítkem myši klik na zástupce DraftSightu > Vlastnosti > v záložce Kompatibilita vybrat Spustit tento program jako správce a potvrdit Ok. Pak spustit program dvojklikem a pokusit se registrovat.

Aktivace Draft Sight #73326
    Josef Vladík
    Účastník
    16 příspěvků

minuly tyden sem s tim bojoval taky. zrovna kdyz sem neco potreboval rychle tak skoncila registrace… s*al sem se s tim asi 2 hodiny. ruzne projet registry, vypnout firewall(to me asi pred rokem pomohlo), nastavit proxy, atd. proste nic.. nakonec sem to odinstaloval, dal jsem vyhledt vsechno co souvisi s draftsightem, smazal, v registrech to same. proste co sem nasel tak sem vymazal. pote sem stahnul posledni instalacku a svete div se, email dosel na poprve…

Aktivace Draft Sight #73327
    Účastník
    252 příspěvků

když jsem řikal že to občas blbne, bylo mi řečeno že se nemůžu divit, když je to zadarmo 😀

Aktivace Draft Sight #73328
    methaes
    Účastník
    15 příspěvků

Jarda Dejmek: zkoušel jsem tvé doporučení a bez úspěchu…

radecek.ik: zkusil jsem dle tebe a dokonce i v kombinaci s Jardovým doporučením a nic…

Josef Vladík: mě ale e-maily chodí, jenže aktivace proběhne, 1x spustím bez problémů a při druhém spuštění jakože nabíhá, problikne a zmizí a když spustím znovu, tak zase okno s aktivací… 🙁

Takto jsem udělal dalších pět aktivací na jedno spuštění… 😀

Program používám naprosto minimálně, ale zrovnat bych ho potřeboval a dělá tohle… 🙁 Máte ještě někdo nějaké rady prosím k tomuto konkrétnímu problému?

• Tato odpověď byla upravena 6. 6. 2018 13:50 uživatelem Profile photo of methaesmethaes.
    Aktivace Draft Sight #73330
    Josef Vladík
    Účastník
    16 příspěvků

ted si uvedomuju ze me to mozna taky takhle blbnulo, az me prisel mail. rekl bych ze chyba bude nekde v registrech a v pravu tam zapisovat.

zkusil bych vsechno co se tyce draftsight vymazat, vcetne registru a udelat novou instalaci musi to jit :D.

Aktivace Draft Sight #73331
    Účastník
    252 příspěvků
Zobrazeno: 1 až 15 (z 26 celkem)

Odpověď na: Aktivace Draft Sight

Přidávat témata do fóra mohou pouze přihlášení uživatelé.

Chcele-li přidat nové téma, nebo se zaregistrujte.