Téma: Hladiny čar ve výkresech - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

10. 2. 2009 v 11:22

Hladiny čar ve výkresech #51532

Anonymous
Člen
318 příspěvků

Dobrý den, jde v sw nastavit aby viditelné hrany byly v mnou nastavené hladine „viditelné“ skryté hrany v hladině „skrytá“ ? Jde mi o to abych pak pokud budu potřebovat uložit výkres do .dwg aby zůstaly čáry v hladinách viditelná, skrytá.
V nápovědě jsem našel nastavení Typ čáry pro součást – tam nastavím hladinu ale pro vsechny čáry jedné součásti ne pro každý typ čáry zvlášť.

Díky za odpověď

10. 2. 2009 v 11:27

Re:Re: Hladiny čar ve výkresech #52764

alda
Účastník
233 příspěvků

V dialogu Uložit (zvolit format dwg)/Možnosti – zapnout funkci mapování entit do dwg. Při ukládání se pak zobrazí dialog, kde lze entity přiřadit různým hladinám.

26. 2. 2013 v 8:56

Re:Re: Hladiny čar ve výkresech #52765

tomatom
Účastník
63 příspěvků

Jde v SW2011 nastavit aby pomocna geometrie (kdyz si neco do vykresu rucne dokresluji pomocnou geometrii) byla prirazena konkretni hladine v moznostech jsem nasel koty, zkoseni, rezy atd. ale nikde nevidim moznost zmenit hladinu pro skicu

27. 2. 2013 v 15:20

Re:Re: Hladiny čar ve výkresech #52766

pepe
Účastník
682 příspěvků

Ahoj, myslím si, že pokud by se dala hladina přednastavit i pro entity skic, tak by tato volba byla mezi ostatními ve Vlastnostech dokumentu (tam ale není). Asi ti nezbude než to obejít jinak:
– zapni si výběrový filtr pro skici, přetáhni výběrové okno přes výkres, hladinu nastav dodatečně
nebo
– před skicováním vyber hladinu a všechno co naskicuješ se ti do ní automaticky umístí

Odpověď na téma

Reklama

Reklama