Téma: Hladiny na dalších listech výkresu - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

18. 2. 2016 v 10:28

Hladiny na dalších listech výkresu #63331

Lukáš Kantor
Účastník
61 příspěvků

Zdravím

Mám takový problém. Udělám výkres. Nastavím mapování. Pokud mi vyjde výkres na jednu stránku. Všechno ok.

Jakmile je výkres více listový, tak se mapování promítne do všech listů ale jen první stránka je v rámečku, černé pozadí jak má být, ale list 2..3..4 jsou už úplně mimo rámeček, pozadí bílé. Zbytek hladin se zdá v pořádku.

Nevím si rady. 🙁

Přílohy

18. 2. 2016 v 12:25

Odpověď na: Hladiny na dalších listech výkresu #63336

QBczech
Účastník
294 příspěvků

Taky jsem na něco podobného narazil při ukládání výkresů do DWG, né teda přímo v souvislosti s mapováním.. Zdá se jakoby ten druhý list byl po exportu vložený do výkresového prostoru DWG. Osobně jsem to vyřešil nastavením exportu DWG, viz obrázek

DWG listy

Vytvoříš sice soubor(y) DWG navíc, ale je to celkem přehledné (jsou očíslované v předponě) a hlavně máš to normálně, ne na bílým pozadí 🙂

 

18. 2. 2016 v 12:28

Odpověď na: Hladiny na dalších listech výkresu #63337

QBczech
Účastník
294 příspěvků

PS: Do možností exportu se dostaneš, když v okně „Uložit jako“ vybereš typ souboru DWG nebo DXF. Pak se ti ukáže tlačítko „Možnosti“. Asi to víš, ale možná info pro ostatní, kdo by to nevěděl.

18. 2. 2016 v 12:45

Odpověď na: Hladiny na dalších listech výkresu #63340

Lukáš Kantor
Účastník
61 příspěvků

No tohle právě nechci. Rád bych to měl v jednom souboru a překlíkávat jen listy. Ale jestli teda není jiná možnost tak škoda 🙂

Ale díky moc 🙂

18. 2. 2016 v 14:54

Odpověď na: Hladiny na dalších listech výkresu #63343

pepe
Účastník
682 příspěvků

V současné době je to prý omezení SolidWorks, už jsme to řešil s klukama z technické podpory. Prý na to existuje i nějaký požadavek na vylepšení.

Můžeme si to příští rok zkusit odhlasovat, jak se to podpoře podařilo letos 😀

Prosadili jsme vylepšení do SOLIDWORKSu 2017

Odpověď na téma

Reklama

Reklama