Téma: Kótování ve skice, rada? - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

3. 3. 2011 v 9:40

Kótování ve skice, rada? #51941

Jagi
Člen
2 příspěvky

Zdravím, používam v práci SolidWors 2003 SP1, používal jsem ho 5let, teď jsem musel přeinstalovat na nový počítač, vše ok až na to, že teď když dám Skicu nakreslím cokoliv a dam kótu, potvrdim, kóta je vidět, ale jakmile přejedu myší přes nakreslenou čáru (obrys) kóta ZMIZÍ, musím kliknout do prázdného pole a zase se zobrazí, přejedu myší a zase zmizí, takhle to jde i když je kót víc. Nevíte někdo čím by to mohlo být??? Děkuji za rady.

3. 3. 2011 v 9:45

Re:Re: Kótování ve skice, rada? #54236

Jagi
Člen
2 příspěvky

Zapoměl jsem napsat, že na starém PC to nedělalo, zkoušel jsem hledat v nastavení Solidu a nic jsem nenašel co by to mohlo být, i v catalystech jsem zkoušel pohrát si s nastavením grafiky, ale žádný vliv to nemělo. Myslím si ale že to s Catalystama nemá nic společnýho. Je vidět že jakmile kliknu někam do volné plochy kóty se objeví.

8. 3. 2011 v 17:47

Re:Re: Kótování ve skice, rada? #54237

Jiriv
Účastník
34 příspěvků

Vyzkousejte zmenit pozadi plochy nebo barvu koty.

11. 3. 2011 v 10:52

Re:Re: Kótování ve skice, rada? #54235

Pepa_71
Účastník
88 příspěvků

Ahoj, předpokládám že tvůj problém je nejspíš v tom že nemáš certifikovanou grafiku pro SolidWorks. Po přeinstalaci počítače si asi použil jiný ovladač grafiky než si měl předtím a proto se to chová jinak. Zkus zjistit jaký ovladač si používal předtím, nebo se poohlédní po nějaké Quadro nebo FireGL grafice.

Odpověď na téma

Reklama

Reklama