Téma: "nespecifikovaná chyba" při kótování - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

21. 4. 2010 v 9:12

"nespecifikovaná chyba" při kótování #51795

Anonymous
Člen
318 příspěvků

Mám solidworks 2010 sp2.1, stává se mi velmi často, že při kreslení, když ťuknu na kótu nebo dělám novou , se mi objeví hláška „nespecifikovaná chyba“, musím ji vždy 2x odkliknout a můžu s kótou pracovat. Ale to se děje pokaždý, když se dotknu kterékoliv kóty (třeba ji chci jenom posunout), je to otravný, zbavím se toho akorát restartem solidworksu. Zdá se mi, že se to objeví po práci s modelem (nemusí to být ten co patří k výkresu)
Přeinstalovali mi počítač a chyba stále trvá.

22. 4. 2010 v 5:07

Re:Re: „nespecifikovaná chyba“ při kótování #53800

kohen
Účastník
486 příspěvků

To je otázka spíše na technickou podporu. Já takové problémy nemám. Také jsem narazil na několik problémů v SWx 2010 SP2.1. Odpověd z technické podpory je vždy stejná = bude to řešit nový SP.

22. 4. 2010 v 12:08

Re:Re: „nespecifikovaná chyba“ při kótování #53801

Anonymous
Člen
318 příspěvků

Samozřejmě, že podporu jsem zkoušela a znova se zeptám. Ale odpověď byla „přeinstalovat PC“, což jsem udělala.

23. 4. 2010 v 8:06

Re:Re: „nespecifikovaná chyba“ při kótování #53802

alda
Účastník
233 příspěvků

Zkušte model otevřít na jiném počítači. Pokud to bude dělat i tam je problém v tom souboru modelu. Pokud ne, pravděpodobně by to byl nějaky problém s hardwarem.

Pokud nemáte jiný počítač po ruce, přiložte ten soubor sem na fórum, vyžkoušíme.

26. 4. 2010 v 6:45

Re:Re: „nespecifikovaná chyba“ při kótování #53803

Anonymous
Člen
318 příspěvků

Zkušte model otevřít na jiném počítači. Pokud to bude dělat i tam je problém v tom souboru modelu. Pokud ne, pravděpodobně by to byl nějaky problém s hardwarem.

u kolegyně jsem si nevšimla, že by tenhle problém měla. Dělá to u jakéhokoliv souboru, mám pocit, že to začalo až s 2010. Zajímalo mě, zda má někdo podobný problém, už jsem poslala dotaz na podporu.

Odpověď na téma

Reklama

Reklama