Téma: Obnova výkresu - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

18. 5. 2010 v 13:11

Obnova výkresu #51816

Harry666
Člen
65 příspěvků

Zdarec lidi, nevíte náhodou jak obnovit výkres? – situace- Dostal sem výkres v klasickým formátu SLDDRW ale borec mi neposlal součásku a tak se mi místo výkresu objevily na papíře takový prázdný obdélníky v místech kde ležely pohledy, sem se mu izval aby mi tu součásku poslal, ale i když ju mám, tak nejsem schopnej ju nacpat na ten výkres zpátky.. otázka tedy zní – jde to vůbec?(podle mě jo, ale nepřišel sem na to :D)otázka druhá- nejde to nějak zašmelit?

18. 5. 2010 v 16:17

Re:Re: Obnova výkresu #53848

MAD_BOXs
Účastník
88 příspěvků

Ten díl – kopírovat projekt a zaškrtnout včetně výkreů a ve stromu je potom vidět je-li k tomu dílu i výkres. Takto vyexportované soubory potom jdou prohlížet na jiných PC.

19. 5. 2010 v 5:48

Re:Re: Obnova výkresu #53849

kohen
Účastník
486 příspěvků

Je dobré mít model a výkres ve stejném adresáři (lépe se najdou). Podmínkou také je, že výkres má stejný název jako model. Pokud je vše splněno a stejně se výkres nechytá zkus výkres načíst tak, že mu ukážeš odkaz (při otevírání výkresu zvolit odkazy + vybrat model).

19. 5. 2010 v 6:16

Re:Re: Obnova výkresu #53850

Harry666
Člen
65 příspěvků

@kohen wrote:

Je dobré mít model a výkres ve stejném adresáři (lépe se najdou). Podmínkou také je, že výkres má stejný název jako model. Pokud je vše splněno a stejně se výkres nechytá zkus výkres načíst tak, že mu ukážeš odkaz (při otevírání výkresu zvolit odkazy + vybrat model).

muhaha 😀 konečně to funguje.. sice sem název musel přepsat na ten co byl v odkazech, ale to je jedno když to fachá :D:D

19. 5. 2010 v 19:41

Re:Re: Obnova výkresu #53851

Mildo
Účastník
126 příspěvků

… šťastie že Ti neposielal zostavu …

25. 6. 2010 v 6:11

Re:Re: Obnova výkresu #53852

Anonymous
Člen
318 příspěvků

Pokud potřebuješ výkres jen natisknout, nebo prohlížet a nepotřebuješ na něm dělat žádné úpravy, a nemáš model, stačí většinou použít E-drawing. Podmínkou je, že jsi výkres s prázdnými pohledy neuložil.

Odpověď na téma

Reklama

Reklama