Téma: Pomoc !!! - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

17. 1. 2014 v 7:26

Pomoc !!! #52324

kawak
Člen
2 příspěvky

Zdravím páni potreboval by som pomôcť potrebujem do školy odovzdať nejaký projekt zo solid works ale nejako to nestíham nemusí to byť nič zložitého má to mať nejakých 10 časti nejaká kolobežka alebo niečo také nenašiel by sa niekto taký kto by mi poslal nejakú zostavu + diely môj mail patrik.szabo94@gmail.com

18. 1. 2014 v 12:26

Re:Re: Pomoc !!! #55455

Ales
Účastník
272 příspěvků

Sestav které by se na tohle hodily mám desítky, ale nepošlu ani jednu. Už jako laskavost vůči Tvému budoucímu zaměstnavateli — ukážeš mu vysvědčení, že jsi absolvoval výuku CADu a on tě přijme, ale při tom nebudeš umět nic, školní projekt bys měl udělaný podvodem a zaměstnavatel by ztratil další týdny se sháněním někoho jiného, až by to zjistil 🙁

14. 2. 2014 v 7:37

Re:Re: Pomoc !!! #55456

Vyvr-HELL
Účastník
1 příspěvek

@Aleš wrote:

Sestav které by se na tohle hodily mám desítky, ale nepošlu ani jednu. Už jako laskavost vůči Tvému budoucímu zaměstnavateli — ukážeš mu vysvědčení, že jsi absolvoval výuku CADu a on tě přijme, ale při tom nebudeš umět nic, školní projekt bys měl udělaný podvodem a zaměstnavatel by ztratil další týdny se sháněním někoho jiného, až by to zjistil 🙁

Moje řeč…

Odpověď na téma

Reklama

Reklama