Téma: Problém s detailním pohledem - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

4. 8. 2009 v 16:39

Problém s detailním pohledem #51622

Anonymous
Člen
318 příspěvků

Zdravím všechny.
Vyskytl se mi najednou problém. Dám si detailní pohled nějakého objektu, opíšu kružnici na místo které chci v detailním pohledu a poté kliknu na místo ,kam chci detailní pohled umístit. A jakmile kliknu pro umístění toho pohledu, mám pohled prázdný. Pod tím je samozřejmě napsané meříko, ale obrys toho pohledu nikde. Nevíte někdo kde je chyba? Zkoušel jsem se porýpat v nastavení ale nic se nejevilo jako úspěšné.
Jedinou věc co jsem vykoumal byla to ,že když udělám kružnici přes půl objektu, najednou se mi do toho detailního pohledu znázorní ten detail, ale roztahlý. Kdybych například natahl na obdélník 5×3 kružnici, tak v detailním pohledu se mi objeví obdélník 5×1.
Je to hodně divné a vůbec tomu nerozumím.
Byl bych rád kdyby jste mi někdo poradili jestli jste s tím někdo měli v minulosti potíže.
Děkuji za rady. Moc je uvítám. 🙂

4. 8. 2009 v 16:59

Re:Re: Problém s detailním pohledem #53115

alda
Účastník
233 příspěvků

Ideální by bylo přiložit sem model i výkres s vytvořeným prázdným detailním pohledem. Ještě uvést v jaké verzi pracujete, aby ti co maji starší verzi nemuseli zbytečně soubor stahovat…

5. 8. 2009 v 11:24

Re:Re: Problém s detailním pohledem #53116

lapip
Člen
98 příspěvků

No zkus ten detail udělat přímo pomocí funkce detail na výkresu a né, že si sám budeš kreslit kružnici a pak vytvářet detail a pak s tou kružnicí posouvat. Zkus to udělat přesně jak říká nápověda. S

S tímto typem problému jsem se zatím nesetkal 🙂

5. 8. 2009 v 19:48

Re:Re: Problém s detailním pohledem #53117

Anonymous
Člen
318 příspěvků

No pracuji ve verzi 2009. Už se mi problém podařilo nějak vyřešit. Ale vyřešil jsem to tak, že jsem dal detailní pohled na jiné místo součásti, a najednou se vše v pohodě zobrazilo. Ale jak říkám, problém je stále stejný. Snad už třeba bude vše fungovat dobře…..uvidím.:-) Zatím díky moc. Kdyby se opět problém vyskytl, ozvu se, a přiložím i foto i soubor.:-)

5. 8. 2009 v 19:49

Re:Re: Problém s detailním pohledem #53118

Anonymous
Člen
318 příspěvků

No pracuji ve verzi 2009. Už se mi problém podařilo nějak vyřešit. Ale vyřešil jsem to tak, že jsem dal detailní pohled na jiné místo součásti, a najednou se vše v pohodě zobrazilo. Ale jak říkám, problém je stále stejný. Snad už třeba bude vše fungovat dobře…..uvidím.:-) Zatím díky moc. Kdyby se opět problém vyskytl, ozvu se, a přiložím i foto i soubor.:-)

23. 8. 2009 v 20:08

Re:Re: Problém s detailním pohledem #53119

Anonymous
Člen
318 příspěvků

… zacni dvojklikom na pohlad v ktorom ides robit detail (zvyraznia sa ti jeho rohy), zda sa mi podla popisu, ze sa pohybujes – zachadzas z ineho pohladu …

Odpověď na téma

Reklama

Reklama