Propojení materiálů a parametrů plechu 2019

Úvod Obsah fóra SolidWorks Plechový díl Propojení materiálů a parametrů plechu 2...

Toto fórum obsahuje 1 odpověď a 2 diskutujících a naposledy bylo upraveno uživatelem Profile photo of Lukáš Ošlejšek Lukáš Ošlejšek před 11. 4. 2019 21:27.

Zobrazeno: 1 až 2 (z 2 celkem)
  • Autor
    Účastník
    1 příspěvků

Zdravím,

ví někdo jakým způsobem jde využít tato funkce? A dále co je nadřezené při výpočtu pro rozvin?

Jedná se mi o to, že si nastavím materiál podle návodu uložím – vytvořím plechový díl jenže ten mě nutí zvolit Přídavek na ohyb (nastavím např K faktor 0,4) – přiřadím materiál a nic se nestane. Čekal jsem, že se mi aktualizuje dle materiálu, ale nedokážu to navázat v nápovědě také nic nevidím.

Dále občas používám v dílu různé poloměry ohybu a úhly- tedy by mě zajímalo zda opravdu bude počítat pro předdefinované ohyby dle materiálu a pro Vlastní přídavek na ohyb vezme tu novou hodnotu.

Díky

Profile photo of Lukáš OšlejšekLukáš Ošlejšek
    Účastník
    3 příspěvků

Ahoj,

Vyzkoušej používat tabulky odpočtů ohybů.  Mám s tím dobré zkušenosti. Je náročné vytvořit si data pro tabulky. Všechny jsem si naměřil v reálu, ale pak to funguje bez problémů…

Lukas

Zobrazeno: 1 až 2 (z 2 celkem)

Odpověď na: Propojení materiálů a parametrů plechu 2...

Přidávat témata do fóra mohou pouze přihlášení uživatelé.

Chcele-li přidat nové téma, nebo se zaregistrujte.