Téma: service pack - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

21. 11. 2011 v 15:55

service pack #52019

rekkon
Účastník
10 příspěvků

Ahoj,

měl bych dotaz týkající se inatalace service packů.
V současné době používám SW2012, ale už před měsícem mi vypršelo subscription.
Mohu si stáhnout service pack a nainstalovat ho, nebo na něj nemám nárok? Nevím zda je service pack také vázán na subscription. U nové verze je to bez debat, ale u service packů jde přeci jen o opravu nebo ne??

🙂

Díky za odpovědi.

21. 11. 2011 v 19:53

Re:Re: service pack #54533

M – by stacilo
Účastník
352 příspěvků

Tohle opravdu netuším, ale zkus Nápověda – Zjistit aktualizace. A buď ti to dovolí stáhnout, nebo ne… Pak se zkus obrátit na dealera, jestli ji dá, nebo ne…
Ale připrav se na stahování cca 6,2 GB dat pro SP01. ( myslím, že se stahuje kompletní instalace)

22. 11. 2011 v 6:25

Re:Re: service pack #54534

kohen
Účastník
486 příspěvků

Tohle také nechápu.
Pro SP, abych opravil chyby musím stahovat celou instalaci znova. Kdo tohle vymejšlí?
Je úsměvné, že člověk který si zaplatí software s chybami nemá nárok na jejich opravu. O tom, že firma vydává pět servis oprav za rok, by se nemněla vůbec zmiňovat a bez keců umožnit nápravu jejich neschopnosti.

22. 11. 2011 v 7:16

Re:Re: service pack #54535

.rf.
Účastník
423 příspěvků

Myslím že po vypršení Subscription už nebude aktualizace možná. Vycházím ze zkušeností s verzí 2011.

24. 11. 2011 v 13:35

Re:Re: service pack #54536

tonemas
Účastník
36 příspěvků

Service Pack sice nestáhneš přes SolidWorks, ale pokud si ho najdeš někde na netu, klidně si ho nainstaluj. Hlavně u verze 2012 je SP 1.0 dost očekáván (problémy s Toolboxem!!!). Takto to dělám v práci (taky nám už vypršela tech. podpora a SP jsou vyloženě potřeba).
Co se velikosti týče, pokud by ti stále platila tech. podpora a stahoval SP přes SolidWorks, sám rozpozná co máš za verzi (Standard, Pro nebo Premium) a podle toho stáhne i příslušné aktualizace. Je fakt že pro Premium má kompletní SP kolem 6Gb. Ale kompletní instalace SolidWorksu to není…alespoň myslím..

24. 11. 2011 v 21:55

Re:Re: service pack #54537

M – by stacilo
Účastník
352 příspěvků

Já mám ještě podporu zaplacenou, takže vím, že 2012-SP01 už je a mám ji staženou. A opravdu jsem stahoval přes 6 Gb dat. A myslím, že je to kompletní instalace, protože instalace 2012-SP00 byla přibližně stejně velká. Používám verzi Professional.
Na druhou stranu, zase při stahování aktualizací volím napřed stažení na disk, a teprve pak spustím průvodce aktualizací znova a instaluji ji. To je možná ten důvod, proč se automaticky stahuje kompletní instalace.

Odpověď na téma

Reklama

Reklama