Téma: Skyte koty v dile - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

19. 3. 2013 v 13:48

Skyte koty v dile #52193

tomatom
Účastník
63 příspěvků

Podarilo se mi schovat koty v dile viz. obrazek, a ted nemuzu nikde najit volbu jak tyto koty obnovit????

jedinne co mi jde kotu smazat a znovu ji vlozit, zajimave je ze kdyz dam skryt tak ani z5 nefunguje….

mam SW2011

zkousel jsem i technckou podporu ale tez mi neporadily kam se ta kota joko schova a jak ji zobrazit….

postup: zobrazite si koty v dilu(ne ve skici), pravym mysitkem na kotu a date skryt

19. 3. 2013 v 13:59

Re:Re: Skyte koty v dile #55047

alda
Účastník
233 příspěvků

Ve výkresu zvolte Zobrazit/Skrýt-Zobrazit popisy. Kóta se vám zobrazí šedě a když na ni kliknete, tak se vám zobrazí natrvalo.

19. 3. 2013 v 21:09

Re:Re: Skyte koty v dile #55048

tomatom
Účastník
63 příspěvků

Ale ja to chci v dile!!!

ve vykresu to funguje jak jsi psal oznacim kotu kterou chci schovat ci zobrazit, ale ja mam problem v dilu kdyz si schovam kotu tak ji uz neumim zobrazit z5…

20. 3. 2013 v 6:36

Re:Re: Skyte koty v dile #55049

kohen
Účastník
486 příspěvků

Dám zobrazit popisy prvků, zde pravým kliknu na kótu a v menu vyberu skrýt kótu = postup jak skrýt vybranou kótu popisu.
Kóta není vidět = nemohu vybrat, aby mi naskočilo menu = 2x klik na díl (jako když chci rychle měnit kóty prvku) = zobrazí se všechny kóty pro rychlou úpravu (i ta co jsme ji skryli), vyberu kótu pravým tl.= zobrazí se menu, kde je možné vybrat zobrazit a je hotovo.
PS: Přiznávám, že mi trvalo asi 2 min. než jsem na to přišel = není to moc intuitivní.

20. 3. 2013 v 6:57

Re:Re: Skyte koty v dile #55050

tomatom
Účastník
63 příspěvků

dekuji uctive moooc dekuji

teda funguje to asi jen na nejakem prvku, stejnej postup se mi teda nedari kdyz mam jen okotovanou skicu, no ale spon uz vim jak to udelat, staci pridat prvek a uz to jde zobrazovat

tak jeste jednou dik

Odpověď na téma

Reklama

Reklama