Téma: Sledování témat - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

29. 1. 2009 v 8:56

Sledování témat #51515

kohen
Účastník
486 příspěvků

Ahoj,
chtěl bych se zeptat na zkušenosti se sledováním témat. Založil jsem téma + mám zaškrtnuto „sledovat toto téma“, ale info na email mi nechodí a další odpověď do tématu přibyla. Nevím jestli se někde má něco nastavit?
Díky za info.

29. 1. 2009 v 13:55

Re:Re: Sledování témat #52670

alda
Účastník
233 příspěvků

Mělo by to fungovat, normálně tuto funkci využívám a emaily mě chodí. Zkušte to ještě párkrát u dalších témat, pokud Vám nebudou emaily chodit, mrknu se na to. Dejte prosím ještě vědět. Díky

2. 2. 2009 v 10:49

Re:Re: Sledování témat #52671

kohen
Účastník
486 příspěvků

Sledování témat mám zatržené, ale v uživatelském panelu -> přehled -> sledování mám hlášku, že nesleduji žádná fóra ani žádná témata.
Určitě půjde o to někde něco zatrhnout.
Díky za info.

2. 2. 2009 v 11:11

Re:Re: Sledování témat #52672

alda
Účastník
233 příspěvků

Zkusil jsem si založit fiktiního uživatele, který má stejná pravá jako vy a vše funguje tak jak má. Ještě mě napadlo, že smysl ikonek, ktere indikuji sledování témat nejsou úplně jednoznačné.

Pro vysvětlení přikládám obrázky:

Následující obrázek značí, že téma NESLEDUJI[attachment=1:1czb4r2b]nesleduji.JPG[/attachment:1czb4r2b]

Následující obrázek značí, že téma SLEDUJI[attachment=0:1czb4r2b]sleduji.JPG[/attachment:1czb4r2b]

Máte to takto nastavené?

11. 8. 2016 v 20:05

Odpověď na: Sledování témat #65630

Tomáš
Účastník
157 příspěvků

Oživím 7 let staré téma. Nechodí mě odpovědi na příspěvky u nichž jsem zatrhnul volbu upozornit emailem. A v mém profilu nemám žádné tema mezi sledovanymi. Přitom jsem si jich zatrhl spustu.

Nevíte co s tím?

Ps: vlastně je divné že ve svém profilu ani nevidím zadnou emailovou adresu…..

Díky.

12. 8. 2016 v 10:22

Odpověď na: Sledování témat #65634

andrew
Moderátor
65 příspěvků

Tomáš: zkontroluj si nastavení emailu ve svém profilu > na záložce ZABEZPEČENÍ  … zkontroluj, jestli zde máš uvedený aktuální a funkční email, ve své schránce si pak zkontroluj spam/pravidla atd. dej vědět, jak to dopadlo, popř. když bude problém přetrvávat

dále v tuto chvíli   sledování témat/upozornění emailem na odpovědi   v profilu není, uvažujeme o doplnění této funkce
doporučuji využít funkci Odebírat téma (či jednotlivé fórum), která v profilu pro toto je

TO ALL: máte někdo podobnou zkušenost, že by vám nechodili maily, kde zatrhnete „Upozornit mě na odpovědi e-mailem“? používáte tuto funkci?

admin

26. 8. 2016 v 8:34

Odpověď na: Sledování témat #65725

pepe
Účastník
682 příspěvků

Ahoj všem, tuto funkci sice používám jen zřídka, ale mám pocit, že to funguje (fungovalo).

6. 10. 2016 v 9:42

Odpověď na: Sledování témat #66278

QBczech
Účastník
294 příspěvků

„Upozornit mě na odpovědi e-mailem“ mi nefunguje. Poslední dobou jsem to párkrát dal, abych věděl jestli někdo odpoví, ale žádný mail mi nepřišel (ani do spamu) … 🙁

10. 10. 2016 v 12:57

Odpověď na: Sledování témat #66288

Jarda Dejmek
Účastník
345 příspěvků

dřív mě to normálně fungovalo (tak 3-4 měsíce zpět) ale teď ne..

Odpověď na téma

Reklama

Reklama