SolidCAM 3D nástrojová korekce

Úvod Obsah fóra Doplňkové moduly CAM SolidCAM 3D nástrojová korekce

Toto fórum obsahuje 1 odpověď a 2 diskutujících a naposledy bylo upraveno uživatelem Profile photo of Camguru Camguru před 13. 12. 2018 13:18.

Zobrazeno: 1 až 2 (z 2 celkem)
 • Autor
  Příspěvky
 • Marek Čapla
  Účastník
  1 příspěvků

  Zdravím pánové,

  Už delší dobu pracuju v SolidCAMu v kombinaci se SolidWorksem, ale dosud se mi nepodařilo zjistit jak zapnout korekce u 3D nebo více osých operací. U některých operací je možnost zapnutí korekcí, ale po zaškrknutí této volby se nic nestane, jiné operace pro změnu tuto možnost vůbec nenabízí.

   

  Zkusil jsem vše co mne napadlo, v manuálu je napsáno jen abych zapnul 3D korekce viz fotky tak jak to dělám, ale NC kod je stále stejný a korekce ani po nahrání do stroje nefungují. U 2D operací korekce normálně fungují.

   

  Nevíte někdo v čem by mohl být zakopaný pes? Možná jsem jen něco přehlédl tak prosím o radu pokud by se korekce spouštěly jinak.

  Používám:

  SolidWorks 2017 x64 SP 5.0

  SolidCAM 2016 x64 SP3 HF3

  Heidenhain iTNC 530

  Profile photo of CamguruCamguru
  Účastník
  1 příspěvků

  Ahoj,

  3d korekce ti asi nejde protože to nemáš v postprocesoru. My jsme to ve firmě taky chtěli ale prý to nejde na všechny řídící systémy a je to dost složité. Když já dělám 3d operace tak zadávám přímo rozměr nástroje a je to…Zkus se zeptat toho kdo ti dělal postprocesor jestli to v tvém případě půjde do postprocesoru přidat…

Zobrazeno: 1 až 2 (z 2 celkem)

Odpověď na: SolidCAM 3D nástrojová korekce

Přidávat témata do fóra mohou pouze přihlášení uživatelé.

Chcele-li přidat nové téma, nebo se zaregistrujte.