Téma: Solidworks, živnost - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

17. 4. 2018 v 8:55

Solidworks, živnost #73114

Lukáš Kantor
Účastník
62 příspěvků

Zdar,

Chci se zeptat jestli tady někdo při práci máte i živnost?

Zajímalo by mě, jak se to dá nejlépe vyřešit. Práce ve firmě mám dost ale asi bych zmákl i něco bokem. A chtěl bych se zaměřit spíše směrem k vizualizaci. Ve firmě je to spíše výkresová dokumentace. Zakázky bych si sehnal.

Kolik stojí vůbec měsiční solidworks? a vyplatí se to vůbec? Nebo to nějak tahat přes zaměstnavatele? Jsem v tom úplný bufu.

Díky za rady

L.

17. 4. 2018 v 10:42

Odpověď na: Solidworks, živnost #73135

M – by stacilo
Účastník
352 příspěvků

A proč nepožádáš o nezávaznou poptávku Solidvision?

Myslím, že ti poradí nejlíp jaké jsou možnosti…

17. 4. 2018 v 11:02

Odpověď na: Solidworks, živnost #73140

Jarda Dejmek
Účastník
345 příspěvků

ahoj, to ti povím přesně. Po návratu po úraze do práce, jsem časem začal u práce podnikat.  jelikož když mě s.. dával jsem značně najevo, že se v klidu uživím sám, takže když se propouštělo, šel jsem první 😀 Solidworks Professional jsem kupoval v Prosinci 2015 (takže to už byla 2016, chvilku je nárok na upgrade, takže mě to pustilo stáhnout ještě sp2.0), měli akci 20% slevu, vyšel na 168. Po nějaké době jsem přemýšlel o nákupu druhé licence, zkoušel ukecat nějakou slevu (jsem invalida III. st, můžou za to značně 4 rozdrcené obratle). Bez šance. Na pronájem jsem se ptal, myslím že to bylo 1000E na 3 měsíce. Teď u mě byl jeden známý, u Solidvisionu mu dali nabídku na končící ročník a stálo to podstatně míň. Ale pro přivýdělek k práci je Solidworks kvůli cenně podle mě nesmysl

Já to měl teda od Top Techu, třeba u Solidvision pochodíš líp

18. 4. 2018 v 11:02

Odpověď na: Solidworks, živnost #73168

Lukáš Kantor
Účastník
62 příspěvků

Ahoj,

Díky za odpovědí.

No nakonec se domluvím s šéfama, a budu to tahat přes firmu jak službu a nějaký desátek nechám ve firemní kase.

Jinak ceny solidworksu znám. Nedávno jsme platili 2017 + simulation PRO a jsou to dobré pálky.

Zajímal mě ten pronájem, a koukám… Člověk by se musel ohánět aby zaplatil měsičně 300e cca. Kde je Babiš atd.

Pro firmu co vyrábí jako my to nejsou žádné peníze, ale čistě živnostník co kreslí…

Jen mě zajímalo jestli je tu takový dobrodruh mezi námi 🙂

 

L.

 

 

18. 4. 2018 v 12:02

Odpověď na: Solidworks, živnost #73170

Jarda Dejmek
Účastník
345 příspěvků

nebo mě napadá pořídit něco jen na visualizaci ( zkoušel jsem http://keyshot.cogras.cz/)

já mám SV2016, ve 2017 už je vizualition nebo jak se to jmenuje,ne?

A CAD používat nějaký free

18. 4. 2018 v 17:58

Odpověď na: Solidworks, živnost #73177

M – by stacilo
Účastník
352 příspěvků

Dobrodruh parazit zde!

Platím si údržbu čistě pro SW profesional.  Pro mou práci to stačí a utáhnout se to dá.

Pokud bych měl platit nějaké balíky navíc, musel bych pro ně mít využití.

18. 4. 2018 v 18:27

Odpověď na: Solidworks, živnost #73178

Jarda Dejmek
Účastník
345 příspěvků

Já myslel cad zdarma a mít koupenej jen nějakej render ( třeba právě ten keyshot), který stoji zlomek ceny.pak nemusis mít SW vůbec..

Samozřejme pokud potrebujes vydělávat kreslením, je to blbost. Ale tady mluvi hlavně o visualisaci. Já to pouziju max jednou za měsíc..

Odpověď na téma

Reklama

Reklama