Téma: SW Komunita, kde jsou všichni? - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

29. 7. 2016 v 9:43

SW Komunita, kde jsou všichni? #65562

Lukáš Kantor
Účastník
61 příspěvků

Zdravím,

Nevím kdo které kategorie to zařadit, ale ostatní je asi OK.

Chtěl bych se zeptat na otázku ohledně komunity. Co se týče SW.

3Dmodelování je tady už docela dlouho. Jelikož dělám ve strojírenství a sám SW používám, přijde mi, že jsem pořád nějak na okraji. Znám hodně konstruktérů, ale většina kreslí pořád v Autocadech, 2D apod. Lidí, kteří dělají v 3D moc neznám.

Sám na firmě jsem jediný kdo SW ovládá, a zbytek dělá v autocadu. Nikdo ani nemá sílu přejít. Občas(často) si nevím s něčím rady a nevím za kým jít. Ani nemám za kým. Googluji, projíždím fora, videa apod. Kde jsou sakra všichni? 🙂

Takže bych chtěl trochu rozjet debatu, kde VY zkušenější hledáte informace, učíte se nové věci atd. Nějaké vodítka by se mi hodily.

 

Díky, a čest práci 🙂

29. 7. 2016 v 12:43

Odpověď na: SW Komunita, kde jsou všichni? #65563

pepe
Účastník
682 příspěvků

No, asi tady 🙂

Dále pak tutoriály na youtube, práce s nápovědou, technická podpora, knihovny součástí, ofiko solidworks forum apod… Kdybys na něco chtěl odkaz, dej vědět 😉

 

29. 7. 2016 v 17:45

Odpověď na: SW Komunita, kde jsou všichni? #65565

M – by stacilo
Účastník
352 příspěvků

Přesně jak psal Pepe…

…fajn byly i přednášky na SolidDays…

30. 7. 2016 v 20:15

Odpověď na: SW Komunita, kde jsou všichni? #65571

Ales
Účastník
272 příspěvků

Většina lidí v Autocadech? Taky jsem se se zarytými autocadisty setkal, ale vůbec je nechápu. Když jsem poprvé viděl 3D CAD, zařval jsem nadšením a na ten placatý hnus neprávem nesoucí ve svém jméně „cad“ jsem se už v životě nepodíval 🙂

3. 8. 2016 v 10:51

Odpověď na: SW Komunita, kde jsou všichni? #65593

pepe
Účastník
682 příspěvků

Spoustu užitečných materiálů jsem našel i tady http://my.solidworks.com/training/catalog

Odpověď na téma

Reklama

Reklama