Téma: SW mi automaticky vytváří skořepiny - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

20. 2. 2017 v 16:35

SW mi automaticky vytváří skořepiny #68147

Prokop Mantinel
Účastník
3 příspěvky

Dobrý den,

mám takový problém. Když vytvořím nějaký díl, tak mi SW z toho automaticky dělá jakoby skořepinu. Nevíte prosím, kde se tato možnost nastavuje ? Děkuji za odpověď (a pokud se to tady už řešilo tak se moc omlouvám)

 

 

Přílohy

21. 2. 2017 v 7:56

Odpověď na: SW mi automaticky vytváří skořepiny #68191

QBczech
Účastník
294 příspěvků

Připoj sem prosím i ten Díl1111.sldprt. z těch obrázků mi to není jasné. Ty obrázky jsou každý z jinýho kompjůtru?

21. 2. 2017 v 8:16

Odpověď na: SW mi automaticky vytváří skořepiny #68192

kocour
Účastník
28 příspěvků

Chtělo by to model, ale jako nejpravděpodobnější se mi zdá, že bude při vysouvání zatrhnutá skořepina (tam co se zadávají vlastnosti vytažení) nebo bude chyba ve skice – SW pak dost často dělá skořepiny.

21. 2. 2017 v 17:01

Odpověď na: SW mi automaticky vytváří skořepiny #68205

Prokop Mantinel
Účastník
3 příspěvky

Ano, na jednom počítači se mi všechny díly otevírají jakoby ve skořepině, na druhém jsou normálně plné.

Právě jsem si upravil jiný složitější díl pro statickou analýzu v Simulation, kde právě potřebuji, abych měl model ve skořepině, ale na počítači kde dělám výpočty je součást plná a převést klasicky na skořepinu se mi to nějak nedaří (předtím byly skořepiny i na druhém počítači). Tak jsem se chtěl zeptat, jestli to není někde v nastavení v SW. Nikde ve stromě součásti nebyla skořepina tvořena.

 

Přílohy

21. 2. 2017 v 17:19

Odpověď na: SW mi automaticky vytváří skořepiny #68207

Prokop Mantinel
Účastník
3 příspěvky

Tak se moc omlouvám … Celý problém byl v nastavení řezu a zaškrtnutí políčka Zobrazit uzavření v řezu, což ve mě vyvolalo mylný dojem, že je díl skořepina, ale ve skutečnosti není.

21. 2. 2017 v 19:43

Odpověď na: SW mi automaticky vytváří skořepiny #68208

Miroslav Novák
Účastník
2 příspěvky

Na obou přiložených obráscích máš jasně vidět, že máš spuštěnu funkci řez dílem:-)

22. 2. 2017 v 8:05

Odpověď na: SW mi automaticky vytváří skořepiny #68211

pepe
Účastník
682 příspěvků

Ahoj všem,

často pak může být matoucí i nastavení viz obrázek.

hrany

Odpověď na téma

Reklama

Reklama