Téma: tisk - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

17. 11. 2009 v 15:01

tisk #51709

Anonymous
Člen
318 příspěvků

dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak tisknout ze solidworksu 2007… potřeboval bych nejdříve výkres importovat do DWF popř DWG ale po importu se mi texty rozhodí, a některé části vůbec nezobrazí… poradte mi prosím jak efektivně tisknout… předem díky… popř dám zde icq a napište mi, bylo by lepší konzultovat přímo… díky 492 766 335

18. 11. 2009 v 6:20

Re:Re: tisk #53471

lapip
Člen
98 příspěvků

Ahoj
pokud potřebuješ uložit SW výkres do dwg tak dáš normálně uložit jako zvolíš si formát souboru a dáš uložit.
Výkres se ti normálně přenese do tebou požadovaného formátu a pak normálně tiskneš.
Na další úpravy to moc není, protože by jsis musle pohrát s hladinami a styly čar při ukládání.

18. 11. 2009 v 6:28

Re:Re: tisk #53472

kohen
Účastník
486 příspěvků

Nejlepšího tisku, když nemůžeš tisknout přímo v Solidworksu, jsem dosáhl tiskem do PDF pomocí prográmku např. PDF Creator, Který je běžně ke stažení na webu. Program se instaluje jako tiskárna = při tisku zvolíš jako tiskárnu PDF Creator a poté dáš uložit soubor do PDF.
Mám s tím dobré zkušenosti = drží vše, jako kdyby jsi to tisknul v Solidworksu.

17. 12. 2009 v 21:17

Re:Re: tisk #53473

Davidbery
Účastník
66 příspěvků

@kohen wrote:

Nejlepšího tisku, když nemůžeš tisknout přímo v Solidworksu, jsem dosáhl tiskem do PDF pomocí prográmku např. PDF Creator, Který je běžně ke stažení na webu. Program se instaluje jako tiskárna = při tisku zvolíš jako tiskárnu PDF Creator a poté dáš uložit soubor do PDF.
Mám s tím dobré zkušenosti = drží vše, jako kdyby jsi to tisknul v Solidworksu.

Stejný postup používám také, ideální a krásně jednoduché. Díkybohu za formát pdf…:-))

Odpověď na téma

Reklama

Reklama