Téma: Záměna šablony výkresu. - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

11. 6. 2013 v 16:02

Záměna šablony výkresu. #52232

MAD_BOXs
Účastník
88 příspěvků

Ahoj, má toto nějaké řešení?
Mám řadu výkresů, na kterých mám různé šablony výkresu, ( kopírované různé díly a sesatavy z různých projektů ) a nyní je potřebuji přeházet na jednotnou šablonu. Samozřejmě mám vytvořené výkresy, ale s různým razítkem.
Dá se to nějakým způsobem přeházet?

12. 6. 2013 v 6:06

Re:Re: Záměna šablony výkresu. #55204

Ales
Účastník
272 příspěvků

To se dá přepnout v properties výkresu. Teda jestli myslíte tohle 🙂

12. 6. 2013 v 6:08

Re:Re: Záměna šablony výkresu. #55205

kohen
Účastník
486 příspěvků

Klik pr.tl. do plochy listu (výkresu kde chci měnit formát šablony) + zvolit „vlastnosti“ (klik mimo pohledy = do volné plochy listu) – dále zvolit formát listu, tl. „procházet“.

12. 6. 2013 v 10:50

Re:Re: Záměna šablony výkresu. #55206

MAD_BOXs
Účastník
88 příspěvků

Jenže já mám všechny šablony v .drwdot a tato změna jde jen pro .slddrt. To bych si musel všechny tyto šablony překopat.

12. 6. 2013 v 13:03

Re:Re: Záměna šablony výkresu. #55207

Ales
Účastník
272 příspěvků

Njn, to je blbé, drwdot se přímo zkopíruje do slddrw. Asi jedině všechno co půjde dát do slddrt a ty pak vyměnit.

12. 7. 2013 v 10:37

Re:Re: Záměna šablony výkresu. #55208

Ladas
Účastník
32 příspěvků

Pracuji pro několik firem a mám několik šablon výkresů. Takže, když chci změnit šablonu výkresu i s razítkem, mám načtenou nějakou šablonu, takže klik pravým do plochy výkresu, vybrat „Vlastnosti“ a otevře se mi okno „Vlastnosti listu“. Pak už je to jednoduché, musí být zatrženo „Standartní velikost listu“ a vyberu si šablonu jakou potřebuji. Je ovšem nutné mít uložené šablony listu a výkresu v určených složkách a nadstavenou cestu k nim. Pozor na normu skicování, t.j. šablona všech popisů, kót a všeho dalšího. Toto mám uloženo v každé šabloně. Tzn, že pro každou firmu v podstatě jiná šablona.

Odpověď na téma

Reklama

Reklama