Téma: Závit - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

11. 12. 2009 v 18:04

Závit #51693

Anonymní uživatel
Neaktivní
26 příspěvků

Ahoj lidičky, mám takový menší rebus..tedy alespoň pro mě.
Potřebuju v Solidworksu uděla závit v díře (M52x3) Chtěl jsem ho vložit klasicky přes vkládání závitových děr, ale v nabídce je pouze závit M52x5. Jde nějak vytvořit vlastní zavit M52x3 (myslím tak, že bych si ho přidal do té tabulky) ? Nechci to nějak fixlovat – tažení po křivce nebo přepisování na výkresu.

Děkuji za případné rady 😉

14. 12. 2009 v 8:32

Re:Re: Závit #53399

sUs
Člen
69 příspěvků

Dobrý den,

asi nezbývá než modifikovat databázi. Je to trochu náročnější na provedení, ale pokud máte k dispozici MS Access, tak se to dá celkem dobře provést. Dá to trochu hledání než se najde konkrétní tabulka, ale pokud si na ni dáte záložku, tak příště ji najdete snadno. Samozřejmě nejdříve vše zálohovat. Většina věcí jde provést přes Toolbox, ale zrovna závity pravděpodobně zde jako ostatní položky upravit nejde.

11. 2. 2016 v 18:16

Odpověď na: Závit #63004

Gazda
Účastník
9 příspěvků

A ako sa to vlastne dá urobiť ? Zmena tej knižnice.

11. 2. 2016 v 20:05

Odpověď na: Závit #63005

pepe
Účastník
682 příspěvků

Menu Start ve Windows > vyhledat Nastavení Toolbox, je to mezi programy SolidWorks, teda Nástroji…

Jestli budeš chtít podrobnější návod, tak pípni… určitě neupravovat přes MS Access, založíš si na průser 🙂

11. 2. 2016 v 22:42

Odpověď na: Závit #63008

Gazda
Účastník
9 příspěvků

NO jo toto upravovať  viem, tým upravíš ale diery a závity ktoré sa vyrábajú cez sprievodcu vytvárania dier ( Hole wizard) No ja vravím o úprave závitov ktoré sa vytvárajú cez kozmetický závit v angličtine to je  ( Cosmetical Thread). K týmto závitom čo tam sú len do M64 potrebujem pridať ďalšie a tak isto aj s iným stúpaním.  Inak dik moc za odpoveď.

13. 2. 2016 v 16:09

Odpověď na: Závit #63031

pepe
Účastník
682 příspěvků

Je to provázané i s Kosmetickým závitem, který máš na mysli i ty… Jen trefit tu správnou kategorii, v týdnu se podívám která to je, ale doplněním tohoto nastavení se ti to promítne i do Popisy > Kosmetický závit

13. 7. 2018 v 14:17

Odpověď na: Závit #73916

Marek Streicher
Účastník
1 příspěvek

Ozivim tohle vlakno. Potrebuju dodat novy zavit m42x0,75 do knihovny a porad jsem neprisel na to, jak spravne namodelovat geometrii. Porad to haze error hlasku, ze musim zmenit prumer nebo pocet zavitu. Coz ovsem nepomaha. Jaky postup bych mohl pouzit?

Predem dik za napady a postrehy

Odpověď na téma

Reklama

Reklama