Hranice 2017: Výsledné pořadí a bodové hodnocení

    / 10. 4. 2017
                
První část soutěže ověřila znalosti tvorby výkresu z modelu. Foto: Petr Škrabal, SPŠ Hranice

Do Hranic přijelo v březnu 56 studentů, aby si porovnali zkušenosti s modelováním v soutěži 3D modelování v SOLIDWORKSu. Podívejte se na výsledné pořadí všech zúčastněných a bodové hodnocení.

Před tím, než nahlédnete do výsledků, podívejte se, jaké si pro studenty připravili pořadatelé zadání. Vyzkoušejte si je zpracovat podle našich názorných návodů.

Soutěžním zadáním bylo zpracovat 5 modelů a 1 výkres

Soutěžním zadáním bylo zpracovat 5 modelů a 1 výkres

Výsledné pořadí studentů:

Poř. Soutěžící Škola body
1. David Benda SPŠ a VOŠ Brno 33
2. Michal Havlíček SOŠ Frýdek Místek 32,5
3. Dominik Polák SPŠ Hranice 32
4. Jiří Soukup SŠ Dobruška 31
5. Vojtěch Pražák SPŠ a VOŠ Brno 30,5
6. Marek Smolný SPŠS a El a VOŠ Liberec 29,5
7. Karel Zikeš SPŠS a El a VOŠ Liberec 29
8. Antonín Komárek SŠP Krnov 28
9. Martin Štefek SŠ Dobruška 27,5
10. Petr Pacas SPŠ a VOŠ Brno 27
11. Jan Macek SŠ Dobruška 26
12. Rostislav Kaleta SOŠ Frýdek Místek 25,5
13. Michal Frumolt SPŠ Jedovnice 25
14. Matěj Charvát SPŠ a OA Bruntál 24,5
15. Hynek Černý SPŠ Jedovnice 24
16. Hlobil Štěpán SPŠ Hranice 20,5
17. Jan Kudlička SOŠ a SOU Vyškov 19,5
18. Josef Kachek SPŠ Hranice 17,5
18. Radovan Renda SŠS a El Brno 17,5
18. David Rajnoch SOŠ Frýdek Místek 17,5
21. Tomáš Dvořák SOŠ Blansko 16
22. Martin Uhlík SŠ Strážnice 15
23. Michal Rušil SPŠ Hranice 13
24. Richard Novák SPŠ a SOU Uničov 12,5
25. Aleš Kubík SOŠ Blansko 12
26. Petr Polák SŠTE Brno 11
26. Martin Hevera SPŠ a SOU Uničov 11
26. Martin Bohatec SOŠ Blansko 11
29. Ondřej Tománek SOŠ a SOU Vyškov 10,5
30. Pavel Telička SOŠ a SOU Vyškov 10
31. František Langr SOŠ a SOU Lanškroun 9,5
31. Patrik Oswald SOŠ a SOUT Třemošnice 9,5
31. Michal Štiak SPŠ a OA Bruntál 9,5
34. Adam Ondrašík SPŠP COP Zlín 9
34. Martin Uhlíř SŠ Strážnice 9
36. Martin Korčián SŠS a El Brno 8,5
36. Jan Procházka SPŠ Jedovnice 8,5
38. Daniel Staša SŠP Krnov 8
39. Karel Selucký SŠE Sokolnice 7,5
39. Radek Sokol SOŠ a SOUT Třemošnice 7,5
39. Martin Čech SŠS a El Brno 7,5
42. Lukáš Pitro SPŠS a El a VOŠ Liberec 7
42. Jaroslav Pecháček SŠP Krnov 7
42. Patrik Gál SŠTE Brno 7
45. Radim Čáp SOŠ A Gy Staré Město 6,5
45. Aleš ČmielĆMIEL SOŠ Třinec 6,5
47. Milan Koubek SOŠ a SOUT Třemošnice 6
48. Tomáš Novák SOŠ Třinec 5,5
48. Radim Hrouzek SŠTE Brno 5,5
50. Richard Kubátko SOU Petrovice u Karviné 5
51. Dominik Dostál SOŠ Vsetín 4,5
52. Václav Branný SOU Petrovice u Karviné 3
52. Ondřej Berka SŠ Strážnice 3
54. Michal Bernatík SPŠP COP Zlín 2,5
55. Jiří Tlusták SPŠP COP Zlín 2
56. Jakub Švábek SŠE Sokolnice 0
PŘEČTĚTE SI TAKÉ
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU ( 0 )

Přidejte komentář

Přidávat komentáře k článku mohou pouze přihlášení uživatelé.
Chcete-li okomentovat tento článek, se nebo se zaregistrujte