Představujeme novinky SOLIDWORKSu 2019

    / 26. 10. 2018
                
3-SOLIDWORKS-2019-novinky-whatsnew-co-je-noveho-tipy-triky

Aktuální verze SOLIDWORKSu 2019 obsahuje celou řadu nových funkcí a vylepšení. Ty, které mají největší význam pro práci a usnadní modelování, vám představíme v několika příspěvcích. Podívejte se na velký přehled novinek, které pro vás připravili vývojáři SOLIDWORKSu ze společnosti Dassault Systémes SolidWorks.

Nové funkce a vylepšení se týkají aktuální verze SOLIDWORKSu a všech dalších produktů, mezi kterými jsou například tvorba vizualizací v SOLIDWORKSu Visualize, navrhování elektrických schémat v SOLIDWORKSu Electrical, správa dat v SOLIDWORKSu PDM nebo modul pro navrhování plošných spojů SOLILDWORKS PCB.

Tip: Pokud si chcete vyzkoušet nové funkce prakticky, aktualizujte si SOLIDWORKS na verzi 2019 prostřednictvím Manažera instalací SOLIDWORKS, který naleznete v nabídce StartManažer instalací SOLIDWORKSZjistit aktualizace. Manažera instalací spustíte i přímo ze SOLIDWORKSu – v záložce Nápověda vyberte Zjistit aktualizace.

1-SolidWorks-manazer-instalaci

Naše redakce vybrala takové funkce a vylepšení, které považujeme za nejvýznamnější. Podívejte se na velký přehled novinek, které se týkají těchto oblastí a produktů:

  • Vylepšení výkonu,
  • Uživatelské rozhraní,
  • Skicování,
  • Prvky (Díly, Prvky a zobrazení modelu),
  • 3D Interconnect,
  • Sestavy,
  • SOLIDWORKS Visualize,
  • eDrawings,
  • Detailování a výkresy.

 

Představení novinek SOLIDWORKSu 2019

Uživatelské rozhraní

V této části byly vylepšeny funkce a nástroje pro drobečkovou navigaci, přizpůsobení záložek panelu úloh, přístupnost z klávesnice, nástroj Změřit, dialogové okno Otevřít, zpětná vazba stavu i funkce pro dotyková zařízení.

 

Vylepšení naposledy otevřených dokumentů

SOLIDWORKS 2019 si pamatuje více naposledy otevřených dokumentů. Jejich správa je jednodušší a uživatel si sám můžete nastavit velikost rozsahu naposledy otevřených dokumentů. Více se o novince dozvíte v této novince.

1-SOLIDWORKS-2019-novinky-whatsnew-co-je-noveho-tipy-triky

 

Přehled dalších novinek připravujeme.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU ( 0 )

Přidejte komentář

Přidávat komentáře k článku mohou pouze přihlášení uživatelé.
Chcete-li okomentovat tento článek, se nebo se zaregistrujte