Klasické zobrazení

Fórum: Zpětná vazba k učebnici SOLIDWORKS

    / 10. 3. 2017
                
Nová učebnice SOLIDWORKS v celobarevném provedení a s didaktickým výkladem nahradí již neaktuální a vyprodané druhé revidované vydání z roku 2010

Od vydání nové učebnice SOLIDWORKS, se kterou vyroste další generace strojařů, uplynuly dva měsíce. Využijte fóra a napište nám zpětnou vazbu, jak jste s učebnicí spokojení, v čem vám pomohla nebo co vám v ní chybí.

Od čtenářů vnímáme (prozatím) pozitivní dojmy. Na druhou stranu věříme, že se v učebnici najdou chyby, které nám během celoroční práce na knize mohly uniknout. Budeme rádi, pokud nám prostřednictvím fóra napíšete zpětnou vazbu. Máme tím na mysli především tipy, doporučení, rady a připomínky k teoretickému obsahu i praktickým návodům. Napište nám, zda jsou připravené podklady v pořádku, neměli jste během studia problémy s jejich řešením, pomohly vám k rozvíjení technického myšlení – a zda jste se naučili efektivně pracovat v SOLIDWORKSu. I případné negativní ohlasy či kritika konkrétních nedostatků jsou vítány!

Děkujeme všem.

Líbil se vám tento článek?
ANO (0) Udělit kladný hlasUdělit záporný hlas NE (0)
PŘEČTĚTE SI TAKÉ
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU ( 1 )
 • Profile photo of Jan Sedláček JanS píše: 19. 3. 2017 (22:52)  ǀ  Odpovědět

  Dobrý den,
  skvělá učebnice. Moc se mi líbí. Na krásném křídovém papíru, děkuji, že je tak propracovaná.
  Co bych uvítal.

  Kompletní výkresy, pokud si chce člověk vyzkoušet všechny cvičení od úplného začátku a nechce používat předpřipravené náčrty,… Je možné je zpřístupnit?

  PS. kde sehnat výkresy, podle kterých by bylo možné se učit a následně druhé učit. Na internetu není nic kompletního a nebo v tak mizerném rozlišení, že se to nedá použít. Hlavně sestavy, sestavy, sestavy,…

  Děkuji za pomoc
  Jan Sedláček

Přidejte komentář

Přidávat komentáře k článku mohou pouze přihlášení uživatelé.
Chcete-li okomentovat tento článek, se nebo se zaregistrujte