6. 5. 2026 v 8:25
Odpověď na: otevření 3D DWG/DXF #85736
Petr Forman
Účastník
4 příspěvky
Ahoj pomohl mi pracovník z Hradecké pobočky a jde nastavit aby se při otevíraní dxf souboru aby se ptal na jednotky Musí se vypnout Interconnect potom jde 3d otevřít tak aby se nastavili jednotky při otevíraní.
Jen mě zklamala u přístroje S910 přesnost pri používaní 3D meření
Nejnovější články
-
O školy v SolidVision pečuje nová EDU manažerka Martina Vrbová -
SolidVision zve zástupce škol na tradiční EDU konferenci -
Zúčastněte se největší české události o 3D tisku -
Model Mania 2024: Změna návrhu #2 -
Model Mania 2024: Změna návrhu #1 -
Model Mania 2024: Postup modelování #3 -
Postup modelování příruby #5 -
Postup modelování příruby #4 -
Model Mania 2024: Postup modelování #2 -
Postup modelování příruby #3
