Úvod Fórum SolidWorks Skicování otevření 3D DWG/DXF Odpověď na: otevření 3D DWG/DXF

6. 5. 2026 v 8:25

Odpověď na: otevření 3D DWG/DXF #85736

Petr Forman
Účastník
4 příspěvky

Ahoj pomohl mi pracovník z Hradecké pobočky a jde nastavit aby se při otevíraní  dxf souboru aby se ptal na jednotky Musí se vypnout Interconnect potom jde 3d otevřít tak aby se nastavili jednotky při otevíraní.

Jen mě zklamala u přístroje  S910 přesnost pri používaní 3D meření

Reklama

Reklama