Úvod Fórum Pomocné aplikace a spolupráce eDrawings pomalá a nefunkční verze 2015 Re:Re: pomalá a nefunkční verze 2015

17. 12. 2014 v 14:54

Re:Re: pomalá a nefunkční verze 2015 #55782

misolin
Člen
9 příspěvků

Dříve jsem pracoval v Inventoru a nyní jsem nucen dělat v SW. Dost často trpím a mám chuť rozmlátit počítač. Na škole jsem se setkal i se softwary Creo a Solid Edge. Ze svých zkušeností mohu říct, že Inventor je uživatelsky nejpřívětivější, a nejlogičtejší. Nemohu říct, že nejlepší, protože v konstrukci JÚ strojů si vystačíte s relativně jednoduchými funkcemi. SW není špatný ale v základu má funkce nastavené tak dementně, že to snad žádný pozemšťan nemohl vymyslet. Zkrátka to co jde v Inventoru na první pokus, udělám v SW na 2 a více. Nemluvě o tristní vizualizaci svařenců, parodii na toolbox, velikost updatů a jiné. Na Inventoru mě zas vadí jejich schizofrenní ovládání.To je ale na delší diskuzi.
Měření v edrawings 2015 mi funguje bez potíží, jen se nesmí dávat publikovat přes edrawings, ale uložit jako edrawings a povolit měření. Po přechodu na verzi 2015 byla grafika strašně zasekaná. Mám certifikovanou kartu i nejnovější certifikovaný ovladač. Nakonec se ukázalo, že certifikovaný ovladač stojí za *** a instalace nejnovějšího necertifikovaného vše vyřešila (nemluvě o tom, že na mém 6 let starém domácím počítači se starými ovladači vše fungovalo korektně).

Reklama

Reklama