Klasické zobrazení

3D skica- povrch ze skici

Úvod Obsah fóra SolidWorks Povrchy 3D skica- povrch ze skici

Toto fórum obsahuje 5 odpovědí a 3 diskutujících a naposledy bylo upraveno uživatelem M – by stacilo před 4.10.2013 13:03.

• Autor
    Citovat #52274
    veeevjeva
    Účastník
    14 příspěvků

Zdravím Vás,
    mám dotaz ohledně problému s vytvořením plochy či povrchu z 3D skici.Skicu jsem vytvořil ze sestavy a poté jsem uložil jako díl.Viz přiložený soubor.Pokud se někomu podaří vytvořit, tak prosím o nahrátí o5 zde.Vyzkoušel jsem asi už všechno, co šlo, ale bez úspěchu.Potřebuji zjistit obsah tohoto povrchu.

Přílohy
    1. Díl4.sldprt (84 kB)
    3D skica- povrch ze skici
    Citovat #55330
    M – by stacilo
    Účastník
    351 příspěvků

stačí takto??

Přílohy
    1. Díl4-1.sldprt (102 kB)
    Re:Re: 3D skica- povrch ze skici
    Citovat #55331
    veeevjeva
    Účastník
    14 příspěvků

Perfektní!!!!!!Díky moc!Přesně takto jsem to potřeboval!Ještě jednou děkuji!

Citovat #55332
    veeevjeva
    Účastník
    14 příspěvků

jeste jeden poddotaz.jak vybrat v Povrch-Spojit profily Profil a Vodící krivku???Vybira mi to celou 3D skicu.Nejak to potrebuji rozdelit na jednotlive useky.Neco jako vylo v CADu dynamitek 🙂 Dekuji za odpoved.

Citovat #55333
    kohen
    Účastník
    486 příspěvků

Vytvoříš další 3D skici a z té první si vezmeš jen co potřebuješ. Pro taření profilů = 2x profil + 2x vodící křivka = 4x 3D skica.

Citovat #55334
    M – by stacilo
    Účastník
    351 příspěvků

A nebo tak jak jsem to dělal já, před výběrem klikneš prvým myšítkem a použiješ „správce výběru“ pak ti stačí i ta skica, kterou jsi měl… dvě čáry z toho použiješ jako tvořící a dvě jako vodicí.

Zobrazeno: 1 až 6 (z 6 celkem)

Odpověď na: 3D skica- povrch ze skici

Přidávat témata do fóra mohou pouze přihlášení uživatelé.

Chcele-li přidat nové téma, nebo se zaregistrujte.