Téma: Certifikát CSWA - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

22. 3. 2017 v 20:51

Certifikát CSWA #68665

Martin Javorský
Účastník
8 příspěvků

Ahojte, pripravujem sa na získanie certifikátu CSWA. Zatiaľ som hľadal na internete rôzne ukážky týchto skúšok. Lenže už neviem, kde ďalej by som hľadal podobné zadania, ktoré by som si následne aj mohol odkontrolovať. na google nájdem množstvo modelov, ktoré v Solidworks nakreslím. Problém je v tom, že si to nemám ako odkontrolovať či som to nakreslil správne.

Viete mi poradiť, prípadne poslať nejaké zadania ? Bude veľmi vďačný.

Ďakujem za pomoc a odpovede.

Pekný deň.

23. 3. 2017 v 12:46

Odpověď na: Certifikát CSWA #68666

Marek Pagáč
Moderátor
14 příspěvků

Zdravím. Všechny informace a odkazy na ukázkové příklady najdete v nedávno publikovaném článku http://www.mujsolidworks.cz/certifikace-solidworks-pro-skoly-studenty-a-vyucujici/

 

23. 3. 2017 v 19:51

Odpověď na: Certifikát CSWA #68671

Martin Javorský
Účastník
8 příspěvků

Ďakujem za pomoc.

 

24. 3. 2017 v 15:57

Odpověď na: Certifikát CSWA #68673

QBczech
Účastník
294 příspěvků

Zkus se podívat taky na výukové kurzy:

http://my.solidworks.com/training/path/17

24. 3. 2017 v 16:43

Odpověď na: Certifikát CSWA #68674

Doghi
Účastník
26 příspěvků

Zkus se podívat taky na výukové kurzy: http://my.solidworks.com/training/path/17

QBczech, to už je na profíka, což myslím, že pro začátečníka je trochu silnější káva.

To že my máme CSWP neznamená, že to je pro každého.

Jinak na procvičení doporučuji http://www.solidworks.com/sw/docs/CSWASampleExam.ZIP
Reálný test sice vypadá trochu jinak, ale jako průprava je to dobré vodítko, co člověk může očekávat.

27. 3. 2017 v 13:51

Odpověď na: Certifikát CSWA #68682

QBczech
Účastník
294 příspěvků

Sorry za spam, Doghi má pravdu. spletl jsem si písmenko 😀

11. 8. 2017 v 15:17

Odpověď na: Certifikát CSWA #70189

Martin Javorský
Účastník
8 příspěvků

Ahojte, tak certifikát CSWA úspešne získaný 🙂

Momentálne sa pripravujem na CSWP. Viete mi povedať o koľko tažšie CSWP je ? Pozeral som si informácie o tejto skúške viem, že je potrebné vedieť oveľa lepšie modelovať 😀 + takisto aj zostavy a kongigurácie.

19. 8. 2017 v 20:04

Odpověď na: Certifikát CSWA #70333

Doghi
Účastník
26 příspěvků

Bohužel ukázkové CSWP skoro vůbec neodpovídá realitě. Je o hodně těžší.

Každopádně pokud nemáte zkušenosti s práci s křivkami, parametrickým modelováním a sestavami s pokročilými vazbami, tak si na tom vylámete zuby.

Je to hlavně o času, každá úloha se dá vyřešit, jen čas na zkoušku je dost rozptylující.

Osobně jsem nelitoval zaplatit si k tomuto školení u SolidVision. Je to nějaká ta kačka navíc, ale následné zkušenosti jsou k nezaplacení.

Možná v práci mám ještě někde soubory z toho testu. Ale moc nepomůžou, neboť je cca 5 testů, pokud od té doby nedodělali nějaké nové.

21. 8. 2017 v 9:26

Odpověď na: Certifikát CSWA #70334

QBczech
Účastník
294 příspěvků

30. 8. 2017 v 13:23

Odpověď na: Certifikát CSWA #70447

Martin Javorský
Účastník
8 příspěvků

Ďakujem za odpovede,

zatiaľ si materiály zháňam tak, ako píše QBczech na youtube a google, ale tých materiálov je strašne málo, takže tiež uvažujem o tom, že viac zainvestujem a zaplatím si školenie.

8. 10. 2017 v 11:44

Odpověď na: Certifikát CSWA #70692

Jarda Dejmek
Účastník
345 příspěvků

Ahoj, nikde jsem nenašel cenu školení . Koupil jsem jednorázově SW 2016, subscription si neplatím. Tzn. musel bych ho platit, ano?

9. 10. 2017 v 12:57

Odpověď na: Certifikát CSWA #70696

pepe
Účastník
682 příspěvků

Jarda: Tohle ideálně poptej u svého prodejce SolidWorks. Certifikace je tuším bezplatná. Jestli je podmíněná údržbami a kolik stojí školení ti prozradí právě tvůj prodejce CADu.

5. 11. 2017 v 10:48

Odpověď na: Certifikát CSWA #70805

Doghi
Účastník
26 příspěvků

Certifikace kromě CSWE je zdarma v rámci platné údržby.

Cena školení je řádově kolem 6000 Kč za 1 den školení.

Osobně doporučuji udělat si certifikaci bez školení (v rámci údržby máte 2x za rok certifikaci zdarma) a pokud pocítíte, že na to vůbec nemáte, tak si sjednejte školení.

SolidVision poskytuje kvalitní školení a po 8 hodinách školení pak certifikaci dáte bez problémů. S předpokladem, že si jen potřebujete doplnit znalosti.

Odpověď na téma

Reklama

Reklama