Téma: Flow simulation - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

1. 12. 2013 v 17:24

Flow simulation #52309

Ventrubat
Člen
1 příspěvek

Zdravím,
mám dotaz ohledně chování programu při výpočtech obtékání. Při pokusu o simulaci jsem narazil na problém, kdy jsem zadal veškeré parametry simulovaného prostředí, stanovil cíle měření a chtěl spustit výpočet, avšak při jeho spuštění si program napřed nějak zpracuje model, a poté před samotným výpočtem probíhá „mesh generating“. A chci se zeptat, zda je normální, že tato fáze probíhá 24 a více hodin, aniž by se program posunul k samotnému výpočtu? U mých předchozích simulací byla tato fáze prakticky nepostřehnutelná, ale u této simulace, u které jsem akorát nastavil „Initial Mesh“ místo stupně 3 stupeň 5, programu trvá opravdu hodně času.

16. 7. 2019 v 21:09

Odpověď na: Flow simulation #76933

Eduard Beňo
Účastník
9 příspěvků

Dobrý večer všetkým. Vie niekto poradiť ako spraviť simuláciu (transient) približne podľa prílohy. Teda teleso pohybujúce sa v rúrke s prepážkami, poháňané silou prúdiaceho média, tak aby bolo vidieť ako sa mení prúdenie média počas prechodu telesa prepážkou.

Přílohy

26. 7. 2019 v 10:05

Odpověď na: Flow simulation #77029

Eduard Beňo
Účastník
9 příspěvků

Dobrý deň všetkým. Takže nikto nevie poradiť ako spraviť flow simuláciu spolu s pohybom telesa v médiu? Viď príspevok vyššie.

26. 7. 2019 v 11:27

Odpověď na: Flow simulation #77030

radecek.ik
Moderátor
428 příspěvků

ahoj, zkoušel jsi na forum.solidworks.com nebo tutoriály na youtube.com?

8. 9. 2019 v 17:12

Odpověď na: Flow simulation #77478

Eduard Beňo
Účastník
9 příspěvků

Zdá sa to byť úplne jednoduché, ale doposiaľ sa mi nepodarilo nájsť nič podobného. Dokonca ani v Ansys-e. Veľmi by ma potešilo, keby sa to niekomu podarilo to vyriešiť. Výkres bol nakoniec trochu upravený. Ak by mal niekto záujem, môžem ho poslať.

Odpověď na téma

Reklama

Reklama