Téma: KAPLANKA s regulací - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

4. 6. 2009 v 7:35

Re:Re: KAPLANKA s regulací #52981

kohen
Účastník
486 příspěvků

Myslím, že úkolem tohoto fóra je sdílet a získávat informace o SWx. Pokud se jedná o lopatku kaplanky určitě postačí jen obr. plochy monitoru kde bude vidět ve feature manageru postup tvorby. Žádná konkrétní data nejsou potřeba.

4. 6. 2009 v 13:21

Re:Re: KAPLANKA s regulací #52982

Anonymous
Člen
318 příspěvků

prtScrn rozhodně problém není.Je to dělaný jen přes jednoduchý přikazy…je to dělaný spíš pro oko než pro funkčnost. Při dalších úpravách projektu budou lopatky určitě tím prvním na co se zaměřím takže v konečné fázi budou vypadat úplně jinak.

tTakže během dneška sem dám alespoň ten obrázek.

7. 6. 2009 v 16:48

Re:Re: KAPLANKA s regulací #52983

Rada
Účastník
48 příspěvků

Pro kohena:
Prosímtě co ej to za turbínku???……a ten difusor je k ní?????peltona poznám ale to první???a ty se zabíváš vodníma turbínama???

8. 6. 2009 v 7:10

Re:Re: KAPLANKA s regulací #52984

kohen
Účastník
486 příspěvků

Bohužel tě zklamu, návrhem vodních turbín se nezabívám. Pouze jsem kdysi spolupracoval s člověkem, který počítá a navrhuje vodní turbíny. Návrh těchto strojů je velmi specializovaný a náročný = když se do toho člověk pustí nemůže už dělat nic jiného. I človíček se kterým jsem spolupracoval nebyl z ČR.

9. 6. 2009 v 5:43

Re:Re: KAPLANKA s regulací #52985

lapip
Člen
98 příspěvků

Tak za prvé pánové bez sprostých slov 🙂 viz pravidl fora.
Za druhé: Know how ti nikdo brát nebude, ale pro názornou ukázku by i mně zajímalo jak jsi tu lopatku vytvořil. Takže jestli seš tak dobrej jak říkáš určo se podělíš o své zkušenosti. 25 skic by mě zajímalo jak v jednom dílu vypadá.
Příjde mi ,že na práci středních škol je toto trošku zavadéjící 🙂
Za třetí: Na Jiných středních školách se toto řeší taky 🙂 až na to, že výstupy z těchto škol jsou vidět na školách a je přísně zakázáno zveřejnovat to 🙂 viz moje Střední.
Za čtrvté: Zučastnil jsem se několika soutěži ohledne 3D modelování mezi středníma školama a nikdo neumě to co vy 😀 by mě fakt zajímalo kaj ste to sebrali pánove :-p

9. 6. 2009 v 14:46

Re:Re: KAPLANKA s regulací #52986

Rada
Účastník
48 příspěvků

Tak za prvé: nikdo nám nic ukazovat nezakázal ani o tom nevím…co sem si dělal snad ukázat můžu…
Za druhé: Všichni jsme teď maturovali , hold někdo hraje CSko a někdo si valí v SOLIDWORKSu….nechápu proč nás hned obviňuješ ???
Mirova turbínka byla dělaná z modelu a z plakátu…víc vám napíše on…
K motoru jsem použil nejvíc dostupný informace z netu…nejvíc na http://www.palba.cz ale i různě jinde…obrázky z googlu…ze sketchupu… a spoustu jinejch věcí, jako muzeum a výuka 🙂
Kámoš co dělal to kolo je úchyl do kol…dělá biketrial a někdy by se chtěl výrobou kol živit…si myslím, že na to má…
To, že si se zůčastnil hodně soutěži v SOLIDWORKS a nikde todle neviděl se nedivím, protože já se taky zůčastnil ,ale nemoh sem se nějak projevit jelikož šlo o vymodelování zadané součásti na čas….a ne o to co se kdo jak naučil dělat…vůbec nešlo o kreativitu…
Za třetí: Pokud jsi už maturoval taky ukaž co si dělal, teď už to snad zakázaný nebude ne….???
Za čtvrté: Teď nevím, buď nám to fakt jde a ty závidíš nebo si z Nás děláš čurinu…
Těším se na odpověď….
😀

10. 6. 2009 v 7:34

Re:Re: KAPLANKA s regulací #52987

lapip
Člen
98 příspěvků

Ano již proto že tady spisuješ že je to kresleno podle obrázku chcu vidět jak vypadá samotné provedení loptky:-)
Ano zučastnil jsem se byla tam i část na zobrazení ročníkových prací a promin, ale s tímhle tam nikdo fakt nechodil 😀
Rád bych ukázal, ale ze střední nic nemám jak říkám bylo nám toodebráno a zakázáno kopírovat 🙂
Ne já vám nezávídím protože to co děláte ne nefunkční a bez předmětné je to jenom zábava 🙂
Já v SW dělám věci které nakonec fungují 😀 a mají smysl 😀

Jak říkám pokud je to opravdu vaše práce z obrázku tak jednoduché nastínění už jen te stupidní lopatky by něměl být pro vás problém 😛

Odpověď na téma

Reklama

Reklama