Téma: Manuály pro SW2k9 - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

25. 1. 2009 v 20:19

Manuály pro SW2k9 #51512

Honza
Účastník
53 příspěvků

Čau,

nevíte kde vzít a přitom nekrást manuály (tutoriály) k SW2k9 ?

Dík. H.

26. 1. 2009 v 5:11

Re:Re: Manuály pro SW2k9 #52654

Davidbery
Účastník
66 příspěvků

Ahoj, manuály jsou k dostání od distributoru SW. Máme již první díl na firmě – Základy Solidworks – cenu tuším někde kolem 1000 CZK. Abych se ovšem přiznal, tak knihy mě dost zklamali, čekal jsem něco pro zkušenější uživatele. Měla by vyjít jěště jedna počeštěná verze – předpokládám o modelech a sestavach – doufám že pro pokročilé uživatele.

12. 3. 2009 v 9:10

Re:Re: Manuály pro SW2k9 #52655

kohen
Účastník
486 příspěvků

Jak se dostat k placené službě legálně a zadarmo ? Celou dobu doufám, že odpovědí na tuto otázku je snad toto fórum !!! Nebo ne. Zatím se mi nestalo, že bych na svou otázku zde nedostal odpověď. A platit hromadu potištěného papíru kde 80% je v tutorialech SW a ten zbytek je vidět na YouTube se mi zdá zbytečné. Specialitky, které se tu řeší většinou v základních manuálech nenajdeš.

6. 9. 2009 v 18:32

Re:Re: Manuály pro SW2k9 #52656

Charile
Účastník
4 příspěvky

Nejlepší zdarma dostupný manuál je rozhodně nápověda přímo v SW, která je velice podrobná. Jen to chce opravdu důsledně uplatňovat popsané postupy. Kvalitnější manuály jsou bohužel za peníze a to většinou v angličtině (SoliWorks Bible atd.) případně vlastní materiály dodavatele SW

Odpověď na téma

Reklama

Reklama