Klasické zobrazení

Problém s exportem do DWG

Úvod Obsah fóra SolidWorks Díl Problém s exportem do DWG

Toto fórum obsahuje 2 odpovědi a 2 diskutujících a naposledy bylo upraveno uživatelem peetik před 6.5.2019 14:47.

• Autor
    Citovat #76210
    peetik
    Účastník
    31 příspěvků

Mám problém s exportováním do DWG. Dřív jsem normálně ukládal do DWG tak, že jsem dal uložit jako a vybral DWG, vlevo sem vybral Pohled popisu a vybral pohledy pro export a použil jako samostatné soubory. Jenže se mi vytvoří dobře jen základní pohled „horní“ a ostatní pohledy se zobrazí jen osa. Poradíte jak to vyexportovat správně?  SW 2017. Děkuji.

Přílohy
    1. sw_dwg_export.jpg (91 kB)
    Citovat #76212
    Jenda
    Účastník
    4 příspěvků

Zdravím Petře. Postup jak píšete jsem zkoušel a u mě vše funguje jak má. Zkoušel jsem uložit jako všechny pohledy do jednoho souboru (tzn. v edrawings jsou tři listy) tak všechny pohledy do samostatných souborů a vždy bez problému. Zkuste uložit každý pohled úplně zvlášť po jednom jestli to půjde.

Citovat #76213
    peetik
    Účastník
    31 příspěvků

Je to zvláštní, zkusil sem udělat jakýkoli objet a uložit do DWG a fungovalo to. Zkusil sem tedy v jiném novém dílu, vložit ten již hotový díl, jako vložený a jen uložit do DWG a to fungovalo v pohodě. Možná nějaký problém s exportem.

Zobrazeno: 1 až 3 (z 3 celkem)

Odpověď na: Problém s exportem do DWG

Přidávat témata do fóra mohou pouze přihlášení uživatelé.

Chcele-li přidat nové téma, nebo se zaregistrujte.