Téma: problém s řezem v sestavě - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

9. 11. 2009 v 12:54

problém s řezem v sestavě #51719

Harry666
Člen
65 příspěvků

Zdarec lidi,mám problém jak sviň 😀 Kdyžu dělám v sestavě řez tak se mi jedna součástka nerozřízne a je furt celá, to by nebylo tak hrozný kdyby v případě kdy změním směr řezu, celá ta stejná součástka úplně zmizne 😀 sama o osobě jako díl rozříznout jde… no já nevím… kdo na to přijde je dobrej 😀 (beztak to bude nějaká kravina 😀 )

19. 11. 2009 v 6:25

Re:Re: problém s řezem v sestavě #53508

Mildo
Účastník
126 příspěvků

Ako je namodelovaná tá súčiastka? Nie je to tým, že „nejaká zostavička“ bola uložená do Partu??
A možno je to v grafickej karte, keď robíš rez v zostave, ktorej časť dielov máš v priesvitnom režime zobrazenia.

22. 11. 2009 v 14:57

Re:Re: problém s řezem v sestavě #53509

alda
Účastník
233 příspěvků

24. 11. 2009 v 13:38

Re:Re: problém s řezem v sestavě #53510

Harry666
Člen
65 příspěvků

@Mildo wrote:

Ako je namodelovaná tá súčiastka? Nie je to tým, že „nejaká zostavička“ bola uložená do Partu??
A možno je to v grafickej karte, keď robíš rez v zostave, ktorej časť dielov máš v priesvitnom režime zobrazenia.

je to jenom celkem jednoduchá součástka, já nedávám sestavu do sestavy – mám s tím špatný zkušenosti….
jakože prusvitnej je jennom ten vrchní díl, ale to si myslím že to na to nemá vliv… teda aspoň sem si nikdy nevšiml že má… a to takle dělám řezy celkem často.. takže to nechápu už vůbec 😀

Odpověď na téma

Reklama

Reklama