Klasické zobrazení

sestava-pozice

Toto fórum obsahuje 4 odpovědi a 2 diskutujících a naposledy bylo upraveno uživatelem jackhosi před 30.5.2019 12:30.

• Autor
    Citovat #76565
    jackhosi
    Účastník
    25 příspěvků

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda je jednoduchý způsob pro změnu názvu pozic v sestavě. Např. v sestavě mám pozici 1,2,3 a když ve složce kde již mám model uložen přeměním pozice na a,b,c tak se mi sestava celá zničí, ptám se tedy na nahrazení aby sestava zůstala v pořádku. Děkuji

sestava-pozice
    Citovat #76566
    JendaProfile photo of Jenda
    Moderátor
    10 příspěvků

Ahoj Jackhosi. Mohl by jsi nějak popsat záměr, případně dát nějaký printscreen. Rád bych poradil, ale úplně dotazu nerozumím co vlastně chceš :-). Nerozumím té části jak měníš pozice ve složce. Díky

sestava-pozice
    Citovat #76567
    jackhosi
    Účastník
    25 příspěvků

Ve složce myslím to, kde jsou uložené jednotlivé díly, které přejmenuji tak v sestavě to hodí chybu, že díl není, musím ho vyhledat a nahradit, ale mám celkem hodně pozic, tak bych to chtěl snadněji vyřešit než každou pozici prejmenovávat a nahrazovat.

Přílohy
    1. Bez-názvu.png (877 kB)
    sestava-pozice
    Citovat #76569
    JendaProfile photo of Jenda
    Moderátor
    10 příspěvků

Jasně už chápu. Tak to je jednoduchý. V možnostech systému si v záložce Feature manager aktivuj zatržítko Povolit přejmenování ve stromě. Pak už dvojklikem přímo ve stromě sestavy přejmenuješ díly a po uložení máš hotovo. Díly které chceš přejmenovat měj zavřené ;-). Pokud na tebe vyskočí při uložení sestavy hláška Přejmenovat dokumenty tak zaškrtni Aktualizovat, kde jsou použity odkazy. A to je vše 😉

sestava-pozice
    Citovat #76570
    jackhosi
    Účastník
    25 příspěvků

Děkuji už mi to jde 🙂

Zobrazeno: 1 až 5 (z 5 celkem)

Odpověď na: sestava-pozice

Přidávat témata do fóra mohou pouze přihlášení uživatelé.

Chcele-li přidat nové téma, nebo se zaregistrujte.