Klasické zobrazení

Velmi pomalá odezva při práci s výkresem

Úvod Obsah fóra SolidWorks Výkres Velmi pomalá odezva při práci s výkresem

Toto fórum obsahuje 3 odpovědi a 3 diskutujících a naposledy bylo upraveno uživatelem Houmr před 5.3.2019 07:26.

• Autor
  • Velmi pomalá odezva při práci s výkresem
    Citovat #75604
    sw.user
    Účastník
    2 příspěvků

SWx18 používám jen velmi málo ale, když se pokouším o vytvoření výkresu z jakéhokoliv modelu nebo sestavy tak SWx jako by tuhne – odezva je strašně pomalá. V podstatě se s tím nedá dělat ani rozumně vytvořit základní pohledy na dílec či sestavu. U úprav dílce a sestavy toto tuhnutí nepozoruji. Říkám si, jestli není nějaký problém v šabloně výkresu nebo v dokumentu, který určuje formát listu. Zkoušel jsem i šablonu z učebnice můj SWx. To mi taky nepomohlo. Mám pocit, že je něco špatně s fonty. Neumím si zkontrolovat kde, tedy ve kterém adresáři, hledá SWx fonty. Aby mi řádně fungovalo skicování v dílci, musel jsem změnit font na Ariel – Century Gotic který je ve výchozí šabloně u dílce nastavený nefungoval v situaci, kdy jsem chtěl kótovat. Děkuji moc za radu případně nějakou funkční šablonu výkresu.

Citovat #75605
    radecek.ikProfile photo of radecek.ik
    Účastník
    147 příspěvků

to by mohlo být způsobeno výkonem grafické karty. zkontroluj pomocí RX jestli máš certifikované ovladače. zkontroluj v Možnostech systému > Výkon > Použít software OpenGl – nesmí být zatržené

Citovat #75606
    sw.user
    Účastník
    2 příspěvků

Děkuji za radu, objevil jsem RX :), aktualizoval ovladač grafické karty NVidia Q M2000 a SWx  teď reaguje mnohem lépe.

Citovat #75685
    Houmr
    Účastník
    2 příspěvků

No měl jsem podobný problém. Nakonec jsem si všechny šablony předělal na Ariel a ve fontech odinstaloval nepotřebný Centrury Gotic, od teď to šlape super.

Zobrazeno: 1 až 4 (z 4 celkem)

Odpověď na: Velmi pomalá odezva při práci s výkresem

Přidávat témata do fóra mohou pouze přihlášení uživatelé.

Chcele-li přidat nové téma, nebo se zaregistrujte.