Téma: Vystředit kóty - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

2. 3. 2016 v 9:53

Vystředit kóty #63529

Tomsen
Účastník
3 příspěvky

U všeho lze vystředit kóty, jen když zakótuji poloměr nezobrazí se mi v nabídce – Možnostech zobrazení- vystředit kóty, abych mohl rozměr posunout.
Ale na jiném PC lze v tom samém výkrese už se zobrazí tato možnost. Je to někde v nastavení? (Solidworks 2010)
Děkuji za odpovědi, rady a tipy.

Přílohy

3. 3. 2016 v 7:44

Odpověď na: Vystředit kóty #63617

pepe
Účastník
682 příspěvků

Ahoj, zkus si zkontrolovat a zatrhnout následující volbu:

koty

16. 3. 2017 v 12:18

Odpověď na: Vystředit kóty #68561

Tomsen
Účastník
3 příspěvky

Dotaz na: spouštění tabulky aby se mě zeptalo.

Ahoj, opět dotaz prosím: Často pracuji s přepisováním dílů-pak se mi v sestavě nebo ve výkresu potlačí, vždy mi vyskočila tabulka Nelze najít soubor… Chcete určit umístění, dám ano vnutím mu díl který chci a je to podle mého. Teď se mi sestava otevírá bez daného okénka (Zřejmě jsem omylem  odklikl-Neptat se znova) s potlačenými díly které nemůže najít, kde prosím to znova aktivuji. Nějak nechci hledat a proklikávat možnosti, které by to mohlo být a tím ztrácet čas.
Díky za odpověď tomu kdo to z fleku ví.

 

Přílohy

16. 3. 2017 v 12:25

Odpověď na: Vystředit kóty #68563

M – by stacilo
Účastník
352 příspěvků

Tady? 🙂

Přílohy

23. 6. 2017 v 6:50

Odpověď na: Vystředit kóty #69637

Tomsen
Účastník
3 příspěvky

SETKAL SE NĚKDO S TÍMTO PROBLÉMEM?
Po otevření jednoho převzatého projektu vzniklo to, že se při úpravě pracovní okno SolidWorksu minimalizovalo. Nyní problém nastává i v prázdném projektu Nový – Díl – Načrtnout skicu..
náhled
Zkusil jsem aktualizaci ovladačů, poté jsem odinstaloval a znovu nainstaloval s původní licencí, ale nepomohlo. Software SolidWorks 2010, na PC je systém Windows XP, na PC je nainstalována i starší verze 2008, ta je funkční. Nějaké rady co s tím? Díky.

 

23. 6. 2017 v 10:23

Odpověď na: Vystředit kóty #69638

Jarda Dejmek
Účastník
345 příspěvků

Ahoj, já řešil problémy s importem dílů ze stepu (a ukládání do 3D pdf) a na podpoře mi řekli, že to často dělají výchozí šablony. Při otevření přejatýho dílu by to asi dělat nemělo, ale ber to jen jako nápad, že by to třeba mohlo být..

26. 6. 2017 v 12:52

Odpověď na: Vystředit kóty #69645

QBczech
Účastník
294 příspěvků

to: Tomsen: Jak tvůj dotaz souvisí s vystředěním kót? Založ na to nový téma. Když ti někdo poradí a napíše to sem pod téma: „Vystředit kóty“ může se tát že po čase bude někdo jiný hledat odpověď na svoji otázku a při vyhledávání toto téma zamítne, protože s tím nesouvisí.

10. 7. 2017 v 8:25

Odpověď na: Vystředit kóty #69689

pepe
Účastník
682 příspěvků

Tomsen: Zkus restart nastavení SolidWorks — Klikni na menu Nástroje > pokračuj volbou Možnosti, V levém dolním rohu se nachází tlačítko Obnovit vše… Tak na něj klikni a potvrď.


Odpověď na téma

Reklama

Reklama