www.hnatuk.cz 3D, 2D CAD konstrukce

Autor
Příspěvky

31. 7. 2014 v 11:30

www.hnatuk.cz 3D, 2D CAD konstrukce #52387

pavelhnatuk
Účastník
1 příspěvek

Dobrý den,

dovoluji si Vás tímto emailem oslovit s nabídkou externí spolupráce v oblasti CAD konstrukce na vlastní IČO (vlastní hardware a software).

Aktuálně zpracovávám výrobní dokumentaci v softwaru SolidWorks 2013, 2014. Jsem schopen zpracování dokumentace i ve starších verzích SolidWorksu.

Vaší firmě mohu nabídnout služby v oblasti konstrukce a designu prototypů. Mám letité zkušenosti v práci s konstrukčními programy SolidWorks, Acad, Inventor při tvorbě výrobní 3D, 2D dokumentace. V prostředí těchto programů provádím objemové i plošné modelování a také převod 2D dokumentace do 3D dle Vašich požadavků.
Dále mohu nabídnout inženýring Vašich zavedených technologií, výroby.

Pro tvorbu zadávací dokumentace, montážních a balicích postupů se schématickým znázorněním využívám software InDesign.

Mám zkušenosti s konstrukcí ve farmaceutickém a chemickém průmyslu (výroba odstředivek), dále také v průmyslu strojírenském a nábytkářském (Legios, Techo, …).

V neposlední řadě mohu nabídnout i správu dat a systému, řešení konfliktních situací při stavbě a údržbě systému. Mám znalost hardwaru na úrovni stavby PC.

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat. Velmi rád se dostavím na osobní schůzku k Vám do firmy, kde mohu předvést referenční práce.

S pozdravem

Pavel Hnaťuk

Úvodní strana

Odpověď na téma