Klasické zobrazení

www.hnatuk.cz 3D, 2D CAD konstrukce

Úvod Obsah fóra SolidWorks Pracovní nabídky www.hnatuk.cz 3D, 2D CAD konstrukce

Toto fórum obsahuje 0 odpovědí a 1 diskutující a naposledy bylo upraveno uživatelem Profile photo of pavelhnatuk pavelhnatuk před 31.7.2014 11:30.

 • Autor
  příspěvky
 • www.hnatuk.cz 3D, 2D CAD konstrukce
  Citovat #52387
  pavelhnatuk
  Účastník
  1 příspěvků

  Dobrý den,

  dovoluji si Vás tímto emailem oslovit s nabídkou externí spolupráce v oblasti CAD konstrukce na vlastní IČO (vlastní hardware a software).

  Aktuálně zpracovávám výrobní dokumentaci v softwaru SolidWorks 2013, 2014. Jsem schopen zpracování dokumentace i ve starších verzích SolidWorksu.

  Vaší firmě mohu nabídnout služby v oblasti konstrukce a designu prototypů. Mám letité zkušenosti v práci s konstrukčními programy SolidWorks, Acad, Inventor při tvorbě výrobní 3D, 2D dokumentace. V prostředí těchto programů provádím objemové i plošné modelování a také převod 2D dokumentace do 3D dle Vašich požadavků.
  Dále mohu nabídnout inženýring Vašich zavedených technologií, výroby.

  Pro tvorbu zadávací dokumentace, montážních a balicích postupů se schématickým znázorněním využívám software InDesign.

  Mám zkušenosti s konstrukcí ve farmaceutickém a chemickém průmyslu (výroba odstředivek), dále také v průmyslu strojírenském a nábytkářském (Legios, Techo, …).

  V neposlední řadě mohu nabídnout i správu dat a systému, řešení konfliktních situací při stavbě a údržbě systému. Mám znalost hardwaru na úrovni stavby PC.

  V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat. Velmi rád se dostavím na osobní schůzku k Vám do firmy, kde mohu předvést referenční práce.

  S pozdravem

  Pavel Hnaťuk
  http://hnatuk.cz

Zobrazeno: 1 až 1 (z 1 celkem)

Odpověď na: www.hnatuk.cz 3D, 2D CAD konstrukce

Fórum ‘Pracovní nabídky’ je uzavřeno proti novým tématům a odpovědím.