Téma: Zmizela nabídka materiálu v property manageru - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

19. 9. 2016 v 14:58

Zmizela nabídka materiálu v property manageru #66033

Jakub Vítek
Účastník
9 příspěvků

Prosím o radu,

v plechovém dílu v Property manageru  běžně nastavujeme materiál plechu – najedu na materiál v property manageru – pravé tlačítko – vyjede menu v něm je položka upravit materiál. Tam si již vybírám materiál z vlastní knihovny (příloha materiál 2 – takhle by to mělo vypadat). ALE, nevím jak se mi to povedlo, ale nabídka upravit materiál se již neobjevuje (příloha materiál) a nejsem absolutně schopen ho jakkoliv změnit… Dokáže mi někdo poradit co s tím? Jestli jsem to omylem vypnul kombinací klávesových zkratek nebo tak něco… kde to zapnout??

 

Velice děkuji!

Přílohy

19. 9. 2016 v 20:22

Odpověď na: Zmizela nabídka materiálu v property manageru #66043

M – by stacilo
Účastník
352 příspěvků

pomůže kliknout na „upravit nabídku“ a zatrhnout, co má být zobrazeno??

20. 9. 2016 v 6:36

Odpověď na: Zmizela nabídka materiálu v property manageru #66044

Jakub Vítek
Účastník
9 příspěvků

Právě že ne, když dám upravit nabídku jsou tam jako možnosti k zobrazení pouze dvě položky, a to:

-skrýt/zobrazit položky stromu

-sbalit položky

jako bych klikal na prázdné místo ve stromu…

jako

20. 9. 2016 v 6:56

Odpověď na: Zmizela nabídka materiálu v property manageru #66045

.rf.
Účastník
423 příspěvků

Můžete zkusit opravit instalaci nebo zkopírovat nastavení z jiného počítače nebo, pokud máte trochu zkušeností, resetovat systémový registr https://forum.solidworks.com/thread/73802.

20. 9. 2016 v 10:27

Odpověď na: Zmizela nabídka materiálu v property manageru #66049

Jakub Vítek
Účastník
9 příspěvků

Jo tak to je přesně ono… Tak kontaktuji IT technika ať si s tím poradí… velice děkuji za odpověď!

20. 9. 2016 v 12:10

Odpověď na: Zmizela nabídka materiálu v property manageru #66051

Jakub Vítek
Účastník
9 příspěvků

Tak to nebude tak jednoduchý – je možný že nemám v Solidu průvodce uložením/obnovením nastavení? V horní liště /nástroje/ uložit/obnovit nastavení – tuto nabídku vůbec nemám. Ve Start/Programy/Solidworks 2014/Nástroje/Průvodce uložením a obnovou nastavení – mi chybí už záložka Nástroje a průvodce tam taky není. Iťák mi tvrdí že tam bejt musí, ale neni. Prolezl jsem i složky SolidWorksu v Program Files a Dokumentech, ale bez úspěchu. Tak už si nevim rady, pak už jen reinstalace…

23. 9. 2016 v 7:57

Odpověď na: Zmizela nabídka materiálu v property manageru #66121

QBczech
Účastník
294 příspěvků

Zkus se prosím podívat na toto. Mám pocit, že by to mohlo souviset s tím, co se tu už víckrát řešilo (sice v jiném kontextu, ale příčina by mohla být stejná):

http://www.mujsolidworks.cz/forum/topic/napoveda-co-dana-ikona-tvori/#post-63304

Zaměřil bych se i na ostatní známky poškození instalace. Je tam i návod jak to opravit.

Odpověď na téma

Reklama

Reklama