Naučte se konstruovat s moderní Učebnicí SOLIDWORKS

Chcete se naučit pracovat s jedním z nejrozšířenějších strojírenských CAD řešení na světě? Nová celobarevná učebnice SOLIDWORKS vás srozumitelnou a přehlednou formou provede jeho ovládáním. 

Učebnice SOLIDWORKS obsahuje základy i pokročilou tvorbu skic přes díly, sestavy a výkresy až po náročnější úlohy, jako je konstruování plechových dílů a svařenců nebo pevnostní výpočty. Kniha je zpracována tak, aby se vám s její pomocí dobře učilo. Používání funkcí a nástrojů profesionálního CAD systému SOLIDWORKS je představeno prostřednictvím více než stovky praktických příkladů na reálných dílech a sestavách, s nimiž se běžně setkáte v praxi.

Nová učebnice SOLIDWORKS v celobarevném provedení a s didaktickým výkladem nahradí již neaktuální a vyprodané druhé revidované vydání z roku 2010
Nová učebnice SOLIDWORKS v celobarevném provedení a s didaktickým výkladem nahradí již neaktuální a vyprodané druhé revidované vydání z roku 2010

S využitím mnoholetých zkušeností odborníků z technické společnosti SolidVision autor knihy v patnácti kapitolách názorně předvede a vysvětlí vše podstatné, co je pro ovládnutí SOLIDWORKSu třeba. K rychlému pochopení popisovaných postupů pomáhají stovky barevných ilustrací, jež doplňují více než 100 příkladů, přes 80 tipů a triků a téměř 30 samostatných cvičení s názorným řešením na portálu Mujsolidworks.czŘešení ke cvičením z učebnice SOLIDWORKS.

Barevné ilustrace doplňují více než 100 příkladů a téměř 30 samostatných cvičení
Barevné ilustrace doplňují více než 100 příkladů a téměř 30 samostatných cvičení

Ke všem příkladům v této učebnici jsou pro čtenáře připraveny digitální podklady (soubory dílů, sestav, výkresů a šablony), které jsou dostupné bezplatně na portálu Mujsolidworks.cz. Na této stránce současně najdete i instrukce, kam soubory a šablony nahrát, abyste mohli s učebnicí pracovat.

Učebnici vydalo vydavatelství Nová média, které současně dodává obsah na tento komunitní portál. Na její vyčerpávající a téměř celoroční zrod navážou léta studií následujících českých a slovenských konstruktérů, kteří se bez této knihy neobejdou. Celkově se na její tvorbě podílelo osm lidí.

Učebnici si můžete objednat on-line na webu společnosti SolidVision. Najdete ji i v regálech českých knihkupectví.

Komentáře k článku (6)

Reklama

Reklama