Klasické zobrazení

Naučte se konstruovat s moderní Učebnicí SOLIDWORKS

    / 25. 8. 2016
             
Celobarevná učebnice s moderním vzhledem obsahuje přes 130 návodů. Využít můžete předobjednávek, její vydání je plánováno na podzim 2016

Chcete se naučit pracovat s jedním z nejrozšířenějších strojírenských CAD řešení na světě? Nová celobarevná učebnice SOLIDWORKS vás srozumitelnou a přehlednou formou provede jeho ovládáním. 

Učebnice SOLIDWORKS obsahuje základy i pokročilou tvorbu skic přes díly, sestavy a výkresy až po náročnější úlohy, jako je konstruování plechových dílů a svařenců nebo pevnostní výpočty. Kniha je zpracována tak, aby se vám s její pomocí dobře učilo. Používání funkcí a nástrojů profesionálního CAD systému SOLIDWORKS je představeno prostřednictvím více než stovky praktických příkladů na reálných dílech a sestavách, s nimiž se běžně setkáte v praxi.

Nová učebnice SOLIDWORKS v celobarevném provedení a s didaktickým výkladem nahradí již neaktuální a vyprodané druhé revidované vydání z roku 2010

Nová učebnice SOLIDWORKS v celobarevném provedení a s didaktickým výkladem nahradí již neaktuální a vyprodané druhé revidované vydání z roku 2010

S využitím mnoholetých zkušeností odborníků z technické společnosti SolidVision autor knihy v patnácti kapitolách názorně předvede a vysvětlí vše podstatné, co je pro ovládnutí SOLIDWORKSu třeba. K rychlému pochopení popisovaných postupů pomáhají stovky barevných ilustrací, jež doplňují více než 100 příkladů, přes 80 tipů a triků a téměř 30 samostatných cvičení s názorným řešením na portálu Mujsolidworks.czŘešení ke cvičením z učebnice SOLIDWORKS.

Barevné ilustrace doplňují více než 100 příkladů a téměř 30 samostatných cvičení

Barevné ilustrace doplňují více než 100 příkladů a téměř 30 samostatných cvičení

Ke všem příkladům v této učebnici jsou pro čtenáře připraveny digitální podklady (soubory dílů, sestav, výkresů a šablony), které jsou dostupné bezplatně na portálu Mujsolidworks.cz. Na této stránce současně najdete i instrukce, kam soubory a šablony nahrát, abyste mohli s učebnicí pracovat.

Učebnici vydalo vydavatelství Nová média, které současně dodává obsah na tento komunitní portál. Na její vyčerpávající a téměř celoroční zrod navážou léta studií následujících českých a slovenských konstruktérů, kteří se bez této knihy neobejdou. Celkově se na její tvorbě podílelo osm lidí.

Učebnici si můžete objednat on-line na webu společnosti SolidVision. Najdete ji i v regálech českých knihkupectví.

Líbil se vám tento článek?
ANO (3) Udělit kladný hlasUdělit záporný hlas NE (0)
PŘEČTĚTE SI TAKÉ
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU ( 6 )
 • Profile photo of Eduard Javorský eduard píše: 15. 9. 2016 (17:56)  ǀ  Odpovědět

  Dobrý den,
  chcem sa spýtať, či už je stanovený termín vydania knihy.
  Prepačte, za moju netrpezlivosť, ale už sa neviem dočkať. 😀
  Ďakujem za odpoveď
  Eduard Javorský

 • Profile photo of Marek Pagáč maPag píše: 2. 10. 2016 (9:38)  ǀ  Odpovědět

  Dobrý den.

  Předpokládám, že bude kniha dostupná v měsíci listopadu.

  Děkujeme za Váš zájem a doufáme, že kniha splní i Vaše očekávání.

 • Profile photo of Peter K yoxer píše: 6. 12. 2016 (10:14)  ǀ  Odpovědět

  Dobrý deň,
  rád by som sa informoval ako to vyzerá s vydaním učebnice.

 • Profile photo of Marek Pagáč maPag píše: 9. 12. 2016 (8:13)  ǀ  Odpovědět

  Dobrý den,

  předně mi dovolte, abychom Vám poděkovali za důvěru, kterou jste nám vyjádřili Vaším zájmem o Učebnici SOLIDWORKS. Vynakládáme při její tvorbě veškeré úsilí s cílem poskytnout Vám maximálně praktickou a užitečnou příručku pro snadné zvládnutí softwaru SOLIDWORKS.

  Důvodem opoždění vydání učebnice oproti původnímu plánu je především rozšíření obsahu knihy o velké množství praktických příkladů – navíc získáte téměř sto stran navíc při zachování původní ceny.

  Je naší nemilou povinností poprosit Vás nyní ještě o jeden odklad, neboť výroba knihy musela být nakonec posunuta až do prvních dnů roku 2017, jelikož jsme se dostali do kolize s vytíženými tiskařskými kapacitami v důsledku Vánoc.

  Věřím, že tuto situaci pochopíte a odměnou Vám bude velmi zajímavá Učebnice SOLIDWORKS, jež zaplní mnohaletou mezeru na českém trhu.

 • Profile photo of Jirava Vaclav píše: 14. 5. 2017 (21:38)  ǀ  Odpovědět

  Chtěl jsem se zeptat na to zda budete pokračovat v dalších učebnicích navazujících na tuto úžasnou knížku kde budete rozepisovat probrané funkce třeba na pohybové studie td. třeba učebnici pro pokročilé. Předem moc děkuji za kladnou odpověď.

 • Profile photo of Marek Pagáč maPag píše: 20. 6. 2017 (6:39)  ǀ  Odpovědět

  Vytvořit druhý díl učebnice a navázat tak plynule na její první díl je zajímavou myšlenkou. Uvidíme s odstupem času, zdali by o ni byl zájem. Je to však běh na dlouho trať a než bychom vytvořili podklady pro grafické zpracování a sazbu, bude to trvat téměř rok. Pokud by tedy vznikl druhý díl, nevyjde dříve jak na konci příštího roku.

Přidejte komentář

Přidávat komentáře k článku mohou pouze přihlášení uživatelé.
Chcete-li okomentovat tento článek, se nebo se zaregistrujte