Klasické zobrazení

Pozvánka na seminář: Nová učebnice SOLIDWORKS ve výuce

EDU
    / 21. 3. 2017
             
1-Dassault-Systemes-SolidWorks-World-2016-Texas-dallas-konference-setkani-skoleni-modelovani-pocitac-nahledovy-obrazek-preview-vyber (25)

Chcete vědět, jak co nejlépe využít novou učebnici SOLIDWORKS ve výuce? Zaregistrujte se už nyní na prakticky zaměřený seminář, který proběhne pouze jednou.

Autor učebnice vám představí a názorně ukáže vytipované příklady, které zefektivní vaši výuku a pomohou rozvíjet technické myšlení studentů. Jako bonus navíc obdržíte praktické příklady, které se do učebnice nevešly, i s živou ukázkou modelování. Zároveň si odnesete zajímavé a praktické rady, tipy a triky pro každodenní práci v profesionálním CAD řešení.

Nová učebnice SOLIDWORKS v celobarevném provedení a s didaktickým výkladem nahradí již neaktuální a vyprodané druhé revidované vydání z roku 2010

Nová učebnice SOLIDWORKS v celobarevném provedení a s didaktickým výkladem nahradí již neaktuální a vyprodané druhé revidované vydání z roku 2010

Seminář se uskuteční 11. května 2017 v brněnském hotelu Efi. Zájemci z Česka zaplatí za seminář 1200 korun, míříte-li ze Slovenska, poplatek činí 45 eur. V ceně je zahrnuto občerstvení a oběd.

Pro účast vyplňte elektronický formulář.

Líbil se vám tento článek?
ANO (0) Udělit kladný hlasUdělit záporný hlas NE (0)
PŘEČTĚTE SI TAKÉ
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU ( 0 )

Přidejte komentář

Přidávat komentáře k článku mohou pouze přihlášení uživatelé.
Chcete-li okomentovat tento článek, se nebo se zaregistrujte