Představujeme Mujsolidworks.cz s novým designem i funkcemi

Je tomu již čtyři roky od chvíle, kdy jsme spustili tento komunitní portál pro všechny zájemce o software SolidWorks. Přinášíme vám proto jeho upgrade, který zahrnuje celou řadu větších i menších vylepšení.

Změna, které jste nyní na Mujsolidworks.cz svědkem, byla provedena v duchu rčení „neopravuj, co není rozbité“. Šlo nám primárně o úpravy a rozšiřování stávajících možností tohoto webu v duchu evoluce a samozřejmě s přihlédnutím k vývoji v oblasti webových technologií, počínaje těmi „neviditelnými“ na serveru až po rozsáhlejší optimalizaci pro mobilní zařízení, jejichž využití nabývá každým dnem na intenzitě.

Prakticky všechny sekce webu byly do určité míry redesignovány, byť jsou to změny opravdu kosmetické. Nejvíce je tento zásah patrný v celé sekci fóra, které získalo přehlednější grafickou podobu a množství nových funkcí. Díky tomu je nyní například snazší rozlišit přečtené a nepřečtené příspěvky, příspěvek lze navíc označit jako „vyřešený“, což jistě přispěje k rychlejšímu nalezení odpovědi pro ty, kdo pátrají po řešení nějakého problému.

V sekci magazínu máte nově možnost hodnotit přečtené články – pod každým příspěvkem dole najdete hlasovací tlačítka Líbí/Nelíbí, kterými můžete vyjádřit váš názor a dát nám tak cennou zpětnou vazbu, ke které budeme přihlížet při volbě témat pro další tipy a návody, které pro vás píšeme.

Jak již bylo zmíněno, mnohé úpravy byly provedeny „na pozadí“, takže je nezaznamenáte na první pohled, přesto jsou prospěšné pro všechny uživatele tohoto webu. Vedle dokonalejšího zabezpečení dat přibyla také nová ochrana proti spamu (cenná zejména pro aktivní uživatele fóra) a výrazně se zvýšila také rychlost načítání stránek na Mujsolidworks.cz.

Byť jsme na upgrade a jeho testování vynaložili nemalé úsilí, jsme si vědomi toho, že se na tomto webu v jeho nové podobě mohou objevit námi dosud neodhalené nedostatky. V případě, že na nějaký takový narazíte, budeme rádi, pokud nás o něm informujete alespoň krátkou zprávou na email info@mujsolidworks.cz.

Chcete vědět víc?

Komentáře k článku (0)