SolidCAM CZ třetím nejúspěšnějším prodejcem na světě

V Bangkoku se konala mezinárodní konference SolidCAM World za účastí 200 prodejců z celého světa. Česká firma SolidCAM CZ si dovezla za úspěšný prodej v roce 2014 bronzovou medaili.

Konference SolidCAM World se konala v hlavním městě Thajska a jako každý rok se při této příležitosti vyhlašovali nejúspěšnější prodejci. SolidCAM CZ se umístila stejně jako v roce 2012 na třetím místě – za německou společností DPS (druhé místo) a japonským distributorem Taktx. Úspěch zvlášť vyniká ve srovnání s možnostmi těchto prodejců na jejich trzích.

Ocenění předal Ivanu Cimrovi a Hynku Horákovi, zástupci firmy SolidVision, ředitel a zakladatel společnosti SolidCAM Emil Somekh. Foto: SolidVision
Ocenění předal Ivanu Cimrovi (druhý zleva) a Hynku Horákovi (vpravo), zástupci firmy SolidVision, ředitel a zakladatel společnosti SolidCAM Emil Somekh (v modrém). Foto: SolidVision

„Zatímco v roce 2013 jsme zaznamenali mírný pokles prodeje, v roce 2014 jsme překročili hodnoty z úspěšného roku 2012 o více než 20 %“ uvedl Ivan Cimr, ředitel společnosti SolidCAM CZ. „Těžko můžeme žádat více, je to slušný skok. Jsme rádi, že se dokážeme takto prosadit mezi nelehkou konkurencí na našem náročném trhu. Pomohly nám úspěchy na poli soustružnicko-frézovacích strojů a samozřejmě jedinečná technologie iMachining“, dodal Ivan Cimr.

Komentáře k článku (0)