Tipy a triky pro SOLIDWORKS 2018: Alt dočasně skryje plochu během vazbení

Klávesa Alt dočasně skryje vybranou plochu během vazbení. Takto znělo vylepšení, které v loňském roce prosadila technická podpora společnosti SolidVision s pomocí uživatelů do žebříčku SOLIDWORKS 2016 Top Ten List. Dlouhá očekávání jsou tu a české vylepšení bude v SOLIDWORKSu 2018!

Dokázali jsme, že i Česká republika má silné komunitní zázemí. Každý rok mají uživatelé SOLIDWORKSu příležitost prosadit zajímavé nápady a náměty na vylepšení pro snadnější a příjemnější práci prostřednictvím anketního a diskusního fóra SOLIDWORKS Forums. Technická podpora společnosti SolidVision předloni na základě zpětné vazby uživatelů vytvořila zajímavý nápad, který pomůže rychleji vytvářet vazby. Ten se z téměř 600 podaných návrhů podařilo společnými silami prosadit na třetí místo. Zajímavá funkce vám usnadní vazbení již na podzim, kdy bude uvolněna nová verze SOLIDWORKSu 2018.

Vylepšení je lépe pochopitelné z videa:

Dočasné skrytí ploch při výběru vazby vám názorně představíme již brzy.

Výsledky anketního fóra SOLIDWORKS 2016 Top Ten List probíhalo na uživatelském setkání a konferenci SOLIDWORKS WORLD 2016 v Dallasu:

Výsledné pořadí návrhů na vylepšení anketního fóra SOLIDWORKS 2016 Top Ten List jsou dostupné on-line.

Tip: Pokud vás zajímá, jaké další novinky budou v SOLIDWORKSu 2018, pokračujte na stránku Jaké novinky přinese SOLIDWORKS 2018.

Komentáře k článku (0)