Klasické zobrazení

Vyhlašujeme studentskou on-line soutěž 3X3D!

    / 15. 4. 2020
             
SOUTEZ_LayOut4.001

Pro studenty středních i vysokých škol, kteří jsou už více než měsíc doma, jsme připravili zábavnou on-line soutěž 3X3D. Podívejte se na její pravidla a jak se můžete do soutěže zapojit.

Pravidla soutěže

Soutěž bude probíhat ve třech kolech, která však budou na sobě nezávislá. Na začátku každého z nich bude zadána součástka k modelování a po 20 minutách proběhne podle podrobných instrukcí její modifikace. Hotové modely budou soutěžící odevzdávat elektronickou formou. Soutěž poběží na on-line platformě GoToWebinar, která umožňuje snadné připojení všech přihlášených k jednotlivým kolům soutěže. Soutěží bude studenty v tomto virtuálním prostoru provádět CAD specialista Pavel Kala, který společně s kolegou Petrem Lstiburkem připravil také bodové hodnocení.

Způsob hodnocení

Za první část kola, tedy správně provedený model, získají studenti 5 bodů, za jeho správnou modifikaci pak další tři body. Každé kolo mohou tedy účastníci končit s počtem 8,5 nebo 0 bodů. Po každém kole obdrží studenti své výsledky e-mailem. Ti, kteří se zúčastní všech tří kol, budou zařazeni do celkového vyhodnocení. Vyhlášení výsledků proběhne na čtvrtém on-line setkání.

Jak se přihlásit do soutěže?

Na jednotlivá kola se lze přihlásit prostřednictvím registračních odkazů. Ty jsou již aktivní pro všechna čtyři kola:

Správný postup modelování

Po ukončení soutěže budou zveřejněny správné postupy modelování.

 

Věříme, že on-line soutěž studenty nejen pobaví, ale také přispěje k výuce SOLIDWORKS na školách a v neposlední řadě přinese novou zkušenost využití on-line prostoru.

Líbil se vám tento článek?
ANO (2) Udělit kladný hlasUdělit záporný hlas NE (0)
PŘEČTĚTE SI TAKÉ
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU ( 0 )

    Přidejte komentář

    Přidávat komentáře k článku mohou pouze přihlášení uživatelé.
    Chcete-li okomentovat tento článek, se nebo se zaregistrujte