Živě z konference SOLIDWORKS WORLD 2016

Setkání uživatelů SOLIDWORKSu je v plném proudu a my vám přinášíme exkluzivní zprávy a videa přímo z Texasu.

Přehled třetího dne konference

Také poslední den konference byl doslova nabitý zajímavými informacemi. Byly vyhlášeny výsledky soutěže Model Mania i vítězné náměty na vylepšení SOLIDWORKSu 2017, které navrhli a odhlasovali sami uživatelé. Oceněni byli vítězové a zraky všech přihlížejících zaujaly nové funkce a vylepšení, která budou součástí SOLIDWORKSu 2017. Podrobnosti z průběhu třetího dne konference naleznete zde.

Třetí den konference pohledem kamery

Podívejte se na záběry z hlavní přednášky doplněné komentářem o vybraných novinkách pro SOLIDWORKS 2017.

Druhý den konference pohledem kamery

Druhý den konference byl o rostoucí komunitě a zajímavých projektech, jako jsou domácí pivovar, kontroverzní nápad vesmírného výtahu a vývoj dámské podprsenky. Představeno bylo zcela nové řešení SOLIDWORKS Apps for Kids pro rozvoj technického myšlení dětí. Řečníkem byl David Pogue ze společnosti Yahoo Tech, bývalý fejetonista z New York Times. Podívejte se na druhý den konference z pohledu kameramana Josefa Kašíka.

Přehled prvního dne konference

Setkání uživatelů SOLIDWORKSu je v plném proudu a my vám přinášíme exkluzivní přehled novinek prvního dne konference přímo z Texasu.

První den konference pohledem kamery

Krátce po osmé hodině ranní se otevřely brány v Kay Bailey Hutchison Centru v Dallasu a již tradičně chtěli všichni přítomní obsadit místa přímo před pódiem. Zajímavé okamžiky z prvního dne zachytila naše kamera.

Dallas ožil uživateli SOLIDWORKSu z celého světa

Po roce se opět setkává více než pět tisíc lidí, kteří jsou tak či onak spojeni se značkou SOLIDWORKS – ať už jde o uživatele, studenty a pedagogy, prodejce, obchodní partnery nebo novináře. Všichni již na místě netrpělivě čekají na novinky z oblasti počítačové podpory navrhování. Podívejte se, jak ožil Dallas uživateli SOLIDWORKSu z celého světa.

Komentáře k článku (0)