Znáte hlavní moderátory SWW2015?

Klíčová událost roku 2015 z pohledu uživatelů SolidWorksu se blíží. Pojďme se podívat na trojici významných řečníků, kteří budou prestižní SolidWorks World moderovat.

Již zanedlouho se uskuteční významná akce, které se jen v Concention Center ve Phoenixu zúčastní tisíce lidí z celého světa. Po celou dobu konání konference SolidWorks World 2015 bude probíhat hlavní i doprovodný program, přičemž hlavní část budou moderovat hned tři významní řečníci. Jejich úkolem bude povzbudit inspiraci a kreativitu konstruktérů a designérů.

Prvním z řečníků je Bre Pettis, bývalý generální ředitel MakerBotu. Nyní se snaží prosadit 3D tisk novými pozoruhodnými směry ve Stratasysu. Druhým moderátorem je uznávaný vědec Michio Kaku. Jako fyzik pokračuje v Einsteinově teorii o vyhledávání a sjednocování základních zákonů o silách. Kromě toho, že předpovídá trendy, které ovlivňují podnikání, obchod a svět financí, je také autorem mezinárodních bestsellerů a ilustroval ohromující objevy nervového systému lidského mozku. Třetím moderátorem bude designér Jinsop Lee, který se po celý život řídí pravidlem „Nemusíte se vždy řídit pravidly uvedenými v návodu“.  V současné době pracuje ve společnost Globalizaton Officer zabývající se výrobou osvětlení, kde toto pravidlo prosazuje.

Komentáře k článku (0)

Pozvánka

Reklama

Pozvánka