3DEXPERIENCE WORLD 2021 je pro studenty a pedagogy zdarma!

S ohledem na celosvětová omezení se po více než 20 letech bude konat distanční formou setkání uživatelů 3DEXPERIENCE WORLD 2021. Pokud máte zájem efektivně využít volný čas (pro uživatele v Česku a na Slovensku v podvečerních a večerních hodinách), máte jedinečnou příležitost se zúčastnit konference zdarma. 

Účast na konferenci 3DXEPERIENCE WORLD 2021 je příležitostí pro navazování nových kontaktů a sítí, které se jsou dostupné po celou dobu jejího konání. On-line konference je čtyřdenní a koná se od 8. do 11. února 2021. Přestože je forma setkání distanční, i tak je vhodným místem, kde získáte inspiraci a dozvíte se o možnostech moderních technologiích a jejich využití v praxi. Zkušení přednášející představí novinky a aplikační využití SOLIDWORKSu a platformy 3DExperience.

 

Naplánujte si agendu!

Virtuální účast na konferenci a přednášky si můžete naplánovat. Podívejte se na harmonogram přednášek sestavený speciálně pro vzdělávací komunitu, sekce Educators a Students nabízí 49 přednášek. Plánování agendy je dostupné po bezplatné registraci.

Tip: Hobíci uvítají sekci Makers!

 

Studentům a pedagogům doporučujeme (pozn.: řazeno chronologicky; středoevropský čas):

  • Stay Home with LabsForKids (úterý, 9. února, 18.30 až 19.15 CET) – Zjistěte, jak Luciana Zambetti, Francesca Ruospo a Justin Burton vytvořily vzdělávací projekty, které mají pomocí aplikací pro děti vzdáleně inspirovat mladé studenty k vzdělávání.
  • Young Educational Leaders (úterý, 9. února, 19.30 až 20.15 CET) – Danielle Boyer, Aidan Aird, Lucas Crupi, Vinaya Gunasekara a Roba Maldonadona, čtyři mladé uživatelé SOLIDWORKSu a platformy 3DExperience, prozradí, jak motivovat studenty. Tito profesionálové jsou považování za lídry ve světě vzdělávání, inovací a podnikání. Poslechněte si jejich zkušenosti a získejte pohled na roli budoucnosti inovací, jejíž hlavní význam spočívá ve 3D modelování, FIRST Robotics a STEAM.
  • Designing in SOLIDWORKS for 3D Printing (úterý, 9. února, 20.30 až 21.15 CET) – Vyvíjíte součásti pro výrobu 3D tiskem? Pak si určitě nenechte ujít tuto zajímavou a inspirativní přednášku.
  • Develop Career-ready Graduates through Project-based Learning Experiences (úterý, 9. února, 20.30 až 21.15 CET) – Rozvíjejte kreativní myšlení budoucích absolventů s Rustinen Websterem a Rudym Ottwayem. Oba vám přednesou, jak připravit studenty na budoucí kariéru prostřednictvím vzdělávacích projektů, které podporují technické i měkké dovednosti. Tato přednáška se zaměřuje na skupinové aktivity, při níž se studenti seberealizují a zapojují do projektů zaměřených na design.
  • CAD Master to Grill Master: Tips & Tricks for SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE (úterý, 9. února, 22.30 až 23.15 CET) – V této přednášce se dozvíte zajímavé tipy a triky pro efektivnější práci v SOLIDWORKSu a na platformě 3DExperience.
  • Toby’s Tips and Tricks 2021 (středa, 10. února, 20.45 až 21.30 CET) – Další série tipů a triků pro efektivní práci v SOLIDWORKSu.
  • How to motivate students to ask „When Can I Take My Next Certification?“ (středa, 10. února, 20.45 až 21.30 CET) – Na této přednášce zodpoví Been Nuebel, Jared Merrill, Tony Muscatello a několik studentů střední školy Cherokee Trail High School na otázku, jak nastavit výuku a motivovat studenty k získání více než 250 certifikací CSWA, přes 40 certifikací CSWP a 8 certifikaci CSWE.
  • Virtualize Career Technical Education (CTE) (středa, 10. února, 21.45 až 22.30 CET) – Jerry Jackson ukáže, jak platforma 3DExperience pomáhá virtuální realita v osobním učení v době koronavirové.

 

Celosvětové on-line setkání uživatelů SOLDIWORKSu, studentů, pedagogů, prodejců, distributorů, školitelů a expertů obsahuje více než 170 sekcí. Sledujte konferencí z pohodlí domova. Registrace je zdarma.

Připojte se do celosvětové komunity 3DExperience a získejte aktuální informace a události.

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama