Klasické zobrazení

Učebnice SOLIDWORKS

UCE-SW2020Celobarevná brožovaná učebnice zkušeného redaktora a pedagoga Marka Pagáče je určena pro každého, kdo hledá přehledně a metodicky zpracované návody pro práci v SOLIDWORKS 2020 a novějších verzích. Jedná se o aktualizované, přepracované a rozšířené vydání původní, velice úspěšné knihy z roku 2017.

S využitím mnohaletých zkušeností odborníků z technické podpory společnosti SolidVision, kteří na tvorbě učebnice spolupracovali, vám autor knihy v patnácti kapitolách názorně vysvětlí vše podstatné, co je pro zvládnutí SOLIDWORKS potřeba. Používání funkcí a nástrojů SOLIDWORKS je prezentováno prostřednictvím stovky praktických příkladů na reálných dílech a sestavách, s nimiž se setkáváte v praxi. K rychlému pochopení popisovaných postupů pomáhá několik set barevných ilustrací s názornými vysvětlivkami, které doprovázejí každý příklad krok za krokem.

Kniha je určena jak žákům technických škol, tak začínajícím i pokročilým uživatelům, kteří prostřednictvím názorných úloh získají zkušenosti pro efektivní navrhování v profesionálním 3D CAD systému.

Knihu si můžete koupit v e-shopu společnosti SolidVision nebo u všech dobrých knihkupců.

Prohlédněte si ukázky z knihy nebo si stáhněte kapitolu zdarma.

Než zahájíte studium

1. Stáhněte si podklady ke studiu této knihy, tedy soubory k příkladům a cvičenímšablony SolidWorks. Stažené a rozbalené podklady pak uložte do patřičných složek.

➔ Rychle stáhnout všechny podklady
➔ Instrukce ke stažení a uložení

2. Po spuštění SolidWorks si zobrazte Nástroje pro rychlý přístup.

3. Po spuštění SolidWorks vypněte na záložce Prvky funkci Rychlé3D.

4. Před skicováním vypněte na záložce Skica funkce Instant2DStínované obrysy skici.

➔ Jak zobrazit nástroje a vypnout funkce

V učebnici naleznete mnoho samostatných cvičení, na kterých si můžete ověřit své znalosti. Pokud byste si nevěděli rady, tak se můžete podívat na Řešení ke cvičením.