Učebnice SOLIDWORKS

UCE-SW2020Celobarevná brožovaná učebnice zkušeného redaktora a pedagoga Marka Pagáče je určena pro každého, kdo hledá přehledně a metodicky zpracované návody pro práci v SOLIDWORKS 2020 a novějších verzích. Jedná se o aktualizované, přepracované a rozšířené vydání původní, velice úspěšné knihy z roku 2017.

S využitím mnohaletých zkušeností odborníků z technické podpory společnosti SolidVision, kteří na tvorbě učebnice spolupracovali, vám autor knihy v patnácti kapitolách názorně vysvětlí vše podstatné, co je pro zvládnutí SOLIDWORKS potřeba. Používání funkcí a nástrojů SOLIDWORKS je prezentováno prostřednictvím stovky praktických příkladů na reálných dílech a sestavách, s nimiž se setkáváte v praxi. K rychlému pochopení popisovaných postupů pomáhá několik set barevných ilustrací s názornými vysvětlivkami, které doprovázejí každý příklad krok za krokem.

Kniha je určena jak žákům technických škol, tak začínajícím i pokročilým uživatelům, kteří prostřednictvím názorných úloh získají zkušenosti pro efektivní navrhování v profesionálním 3D CAD systému.

Knihu si můžete koupit v e-shopu společnosti SolidVision nebo u všech dobrých knihkupců.

Prohlédněte si ukázky z knihy nebo si stáhněte kapitolu zdarma.

Než zahájíte studium

1. Stáhněte si podklady ke studiu této knihy, tedy soubory k příkladům a cvičením a šablony SolidWorks. Stažené a rozbalené podklady pak uložte do patřičných složek.

➔ Rychle stáhnout všechny podklady
➔ Instrukce ke stažení a uložení

2. Po spuštění SolidWorks si zobrazte Nástroje pro rychlý přístup.

3. Po spuštění SolidWorks vypněte na záložce Prvky funkci Rychlé3D.

4. Před skicováním vypněte na záložce Skica funkce Instant2D a Stínované obrysy skici.

➔ Jak zobrazit nástroje a vypnout funkce

V učebnici naleznete mnoho samostatných cvičení, na kterých si můžete ověřit své znalosti. Pokud byste si nevěděli rady, tak se můžete podívat na Řešení ke cvičením.

Reklama

Reklama