Co nabídne konference 3DEXPERIENCE World 2024?

Zahájení celosvětového setkání uživatelů SOLIDWORKSu se blíží. Letošní ročník se po osmi letech vrací do Dallasu, Texas. V Kay Bailey Hutchison Convention Center bude konference probíhat od 11. do 14. února 2024. Co se dozvíte?

Oficiální program pro veřejnost bude začínat v pondělí 11. února 2024, kdy již tradičně bude v dopolední části probíhat první generální sekce od 8.30 CST (15.30 CET). Pořadatel již několik let vysílá hlavní přednášky a zajímavosti živě na kanálu Youtube.com, což je výhodné zejména pro ty, co se nemohou zúčastnit konference fyzicky. Program živého vysílání a odkazy jsou dostupné v příspěvku Stream: Živé přenosy z 3DEXPERIENCE World 2024.

Na úvod konference, tedy v první dopolední hlavní sekci konference, se dozvíte novinky o tom, jak produkty společnosti Dassault Systèmes pomáhají vylepšovat celý svět. Hovořit se bude zejména o udržitelnosti, cirkulární ekonomice, Smart produktech, technologiích a virtuální realitě, která umožňuje posouvat hranice představivosti a jiná inovativní témata.

Z inspirativních řečníků se můžete těšit na Dr. Lonnie Johnsona, zakladatele a předsedu představenstva Johnson Energy Storage. Johnson je velmi plodný vědec a vynálezce. Je držitelem více než 150 patentů a další desítky patentů jsou v řízení. Je členem Síně slávy vynálezců a také členem Síně slávy inženýrství státu Alabama, vůbec prvním Afroameričanem, kterému se této pocty v historii státu dostalo. Nejznámějším a nejoblíbenějším vynálezem je vodní pistole Super Soaker, kterých se prodaly miliony kusů po celém světě. Druhým řečníkem je jeden z nejúspěšnějších inženýrů a technických ředitelů Formule 1, Paddy Lowe. Během své hvězdné kariéry v týmech Williams, McLaren a Mercedes získal 158 vítězství ve Velkých cenách a 12 titulů mistra světa. Je všeobecně považován za jednoho z nejlepších inženýrů a vedoucích týmů v novodobé historii tohoto sportu. Třetím řečníkem bude Aneesa Muthana, generální ředitel a spolumajitel Pioneer Service Inc. a M&M Quality Grinding. Aneesa Muthana se poprvé seznámila s výrobou už jako malá v obchodě svých rodičů M&M Quality Grinding. Aneesa pravidelně přispívá do časopisu Modern Machine Shop na různá témata a působila v několika radách včetně Národní asociace pro výrobu (NAM) a v letech 2021-2022 zastávala funkci prezidentky Asociace přesných obráběných výrobků (PMPA).

Keynote řečníci na uživatelském setkání 3DEXPERIENCE World 2024: Dr. Lonnie Johnson (zleva), Paddy Lowe a Aneesa Muthana

Jako každý rok budou bohatý program doprovázet menší sekce, workshopy a přednášky zaměřené na různé oblasti, ve kterých hrají platforma 3DEXPERIENCE a SolidWorks klíčovou roli. Katalog doprovodných přednášek a akcí je dostupný on-line.

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama