Co si nenechat ujít na konferenci 3DEXPERIENCE WORLD 2022

Za necelé tři týdne se odehraje v Atlantě celosvětové setkání uživatelů SOLIDWORKSu a platformy 3DEXPERIENCE. Během akce se uskuteční na 400 přednášek. Z agendy jsme vytipovali několik zajímavých přednášek, které probíhají virtuálně (on-line) a které si určitě nenechte ujít.

Letošní konference 3DEXPERIENCE se odehraje hybridní formou – prezenčně a on-line. Pokud máte zájem sledovat, co se odehrává v Atlantě a nemáte příležitost se konference zúčastnit fyzicky, sledujte akci na webu. On-line účast je bezplatná. Registrace na konferenci je dostupná na webové stránce 3DEXPERIENCE World.

V rámci konference probíhají General Session a pak následují jednotlivé přednášky zaměřené na různé obory. Provedli jsme výběr těch, které si určitě nenechte ujít:

 

  • 3D Creator, síla a budoucnost technického konstruování

(3D Creator, the Power of You Designing for the Future)

Tento seminář prozradí některé inovativní funkce, které tým SOLIDWORKSu přidal do aplikace xDesign v rámci 3D Creatoru v posledních několika letech. Představí vám jediné modelovací prostředí, které navrhovat tak, jak chcete, a nenechat se řídit přísným hierarchickým designem, asistenty designu s podporou umělé inteligence, kteří vám pomohou urychlit opakující se úkoly, a super funkce, které vám umožní změnit váš navrhovaný záměr v jakémkoli bodě bez kaskády selhání prvků nebo mazání a vytváření prvků. Uvidíte také některé aktualizace provedené u některých známých funkcí, ale s moderním a inovativním nádechem.

Kdy:                    středa, 9. února od 16.45 do 17:30 (CET*)

Pro koho:            inženýři, konstruktéři, technologové

Přednášející:      Ahmed Abdelnasser Mohamed

 

  • 3DEXPERIENCE for Design Education

V této přednášce bude představena platforma 3DEXPERIENCE pro vzdělávání. 3DEXPERIENCE je cloudová nabídka produktů od Dassault Systèmes SOLIDWORKS. Tyto nové nabídky umožňují škálovatelná řešení pro pedagogy, aby poskytovali vše od jednoduchého CAD návrhu až po špičkové analytické nástroje pro jejich programy a studenty. 3DEXPERIENCE také představuje cloudová návrhová řešení, která studentům umožňují pracovat se svými soubory ve třídě i doma, což jim umožňuje snadný přístup k nástroji na jakémkoli zařízení a kdykoli. V této lekci si ukážeme rozhraní, probereme to nejdůležitější z pohledu studenta a jak používat 3DEXPERIENCE jako pedagog.

Kdy:                    středa, 9. února od 17.45 do 18:30 (CET*)

Pro koho:            inženýři, konstruktéři, technologové

Přednášející:      Derrick Franklin

 

  • 3D tisk a prototypování se SOLIDWORKS

(3D Printing Prototyping Using SOLIDWORKS)

Připojte se a diskutujte, proč používat aditivní výrobu a jak nejlépe využít optimalizaci topologie v SOLIDWORKSu, a také jak používat SOLIDWORKS pro rychlé prototypování pomocí technologie 3D tisku.

Naučíte se: Co je aditivní výroba. Jak je aditivní výroba udržitelnější Designové aspekty pro technologii 3D tisku. Optimalizace topologie pomocí SOLIDWORKS. Nová technologie SOLIDWORKS for Makers. Použijete SOLIDWORKS a SOLIDWORKS for Makers (3D sculpting).

Kdy:                    pondělí, 7. února od 19.45 do 20:30 (CET*)

Pro koho:            inženýři, konstruktéři, technologové

Přednášející:      Ahmed Abdelnasser Mohamed

 

  • Získej svůj návrh s 3DEXPERIENCE for Makers

(Get Your Make on With 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Makers)

Jste maker, kutil nebo někdo, kdo vyžaduje 3D CAD pro své osobní nebo hobby projekty? S nízkým rozpočtem, ale přesto chcete používat výkonné nejlepší nástroje ve své třídě, aby se vaše projekty staly skutečností? Už nehledejte! Zjistěte vše o nové nabídce 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Makers, konkrétně pro vaše osobní projekty. Nakupujte přímo online a získáte vlastní platformu 3DEXPERIENCE, plně nabitou rolemi, aplikacemi, komunitami, školicím obsahem a ještě mnohem více.

Kdy:                    pondělí, 7. února od 18.45 do 19:30 (CET*)

Pro koho:            makeři, kutilové, hobíci

Přednášející:      Brian Hillner

 

  • Úvod do konstrukce lisovacích forem s 3D Mold Creator

(An Introduction to 3D Mold Creator)

Objevte sílu 3D navrhování forem v cloudu s intuitivní, účelovou sadou nástrojů, které zjednodušují vytváření jádra formy, dutiny a vložek. Rychle navrhujte formy přímo ve svém prohlížeči a zkraťte čas uvedení na trh využitím síly platformy 3DEXPERIENCE, která spojuje týmy na jednom vhodném místě.

Kdy:                    úterý, 8. února od 11.00 do 11:45 (CET*)

Pro koho:            konstruktéři lisovacích forem

Přednášející:      Craig Therrien

 

  • Úvod do DraftSight

(An Introduction to DraftSight)

DraftSight je profesionální CAD nástroj již více než 15 let. Podívejte se, proč konstruktéři volí DraftSight pro jejich potřeby. V rámci přednášky se podíváte na to, co dělá DraftSight populární a jaké jsou nové a efektivní funkce.

Kdy:                    pondělí, 7. února od 18.45 do 19:30 (CET*)

Pro koho:            konstruktéři

Přednášející:      Craig Therrien

Celá agenda konference 3DEXPERIENCE WORLD 2022 je dostupná on-line.

* CET — Central European Time

Komentáře k článku (0)

Reklama

Reklama